Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dungeons & Dragons: Planszówki trafią na iOS i "inne platformy"

Piotrek66 sobota, 23 marca 2013, 0:38 News

Dungeons & Dragons to nie tylko papierowe RPG, ale także gry planszowe, które pojawiły się w 2010 roku. Właściciel praw do marki, firma Wizards of the Coast, w trakcie targów PAX East poinformował, że zamierza przenieść je w świat wirtualny.

Dungeons & Dragons w wydaniu planszowym różni się od swojego chlubnego pierwowzoru zasadami rozgrywki, dzięki czemu jest ponoć idealnym materiałem na grę cyfrową. Stąd decyzja o stworzeniu wirtualnej adaptacji planszówki, która trafi na iOS i inne bliżej niesprecyzowane platformy.

Do tego zadania zaangażowano firmę Playdeck, która specjalizuje się w tego typu produkcjach. Niestety szczegóły projektu nie są na chwilę obecną znane.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 25 marca 2013, 12:11   loccothan

I jak zwykle po jakimś czasie, bedzie lol

poniedziałek, 25 marca 2013, 12:11   loccothan
:-) Ja chce na PC ;-)

Podobne newsy

Październik w PlayStation Plus. DriveClub, Batman: Arkham Asylum...

News
środa, 1 października 2014

pazdziernik-w-playstation-plus-driveclub-batman-arkham-asylum Październik to koniec wakacji, tym razem dla studentów. Powrót na uczelnię właścicielom konsol Sony posiadającym konto PlayStation Plus powinien osłodzić nowy rzut darmowych gier, wśród których znajdą się m.in. DriveClub i Batman: Arkham Asylum.

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
8

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z