Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBatman: Arkham ? Warner Bros. zmienia nazwę fanpage´a na Facebooku. Co to oznacza?

Piotrek66 piątek, 8 marca 2013, 16:21 News
Batman: Arkham City
Batman: Arkham City

Trudno wyciągać daleko idące wnioski, ale warto odnotować — Warner Bros. zmieniło nazwę facebookowego fanpage'a gry Batman: Arkham Asylum na Batman: Arkham. Czy w ten sposób firma szykuje się do zapowiedzi kolejnej produkcji z Mrocznym Rycerzem?

Do tej pory gry z Batmanem od studia Rockstedy funkcjonowały na Facebooku w postaci fanpage'a Batman: Arkham Asylum, a więc nazwa odnosiła się tylko do pierwszej części serii. Niedawno jednak Warner Bros. zmieniło tytuł strony na Batman: Arkham.

W ten sposób chciano zapewne uporządkować sprawy marketingowe, by fani wiedzieli, że fanpage odnosi się nie tylko do Arkham Asylum, ale całej serii gier z Mrocznym Rycerzem, która określana jest przez Warner Bros. właśnie jako Arkham. Niektórzy podejrzewają jednak, że w ten sposób koncern szykuje się do zapowiedzi kolejnej produkcji z Batmanem. A ta, jak wiemy, powstaje i ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Ale czy wnioski wyciągnięte ze zmiany nazwy fanpage'a na Facebooku nie są przesadzone? Jak już wspomniałem, wydaje mi się to po prostu zwykłą formalnością i naprawieniem niedopatrzenia, które powinno zostać wyeliminowane jeszcze w czasie premiery Arkham City.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 10 marca 2013, 13:35   Crunchipz

Piotreeeeeeeeeek, jakie te newsy są zueeeeeeeeeee

sobota, 9 marca 2013, 0:01   TruthDefender

Podobno nowy Batman ma nie być od Rocksteady. Stanowczo się temu sprzeciwiam. Rocksteady już dwukrotnie udowodniło mi, że jest ponadprzeciętnym twórcą gier. Nie chcę nikogo innego na stanowisku producenta Batmana. Nie rozumiem postępowania WB. No, ale co ja mogę. Będzie co ma być. Najwyżej nie kupię. Ale preordera nie zaryzykuje w tym wypadku. Poczekam na recenzje.

piątek, 8 marca 2013, 20:09   potargus

to co napisał BluRay z podkreśleniem na Nightwinga i znowu wrocą torsje od notorycznego nieustannego gwalcenia gry i ekscytacji klimatem gotham:)

piątek, 8 marca 2013, 19:16   grim1234

W takiej sytuacji mogę tylko powiedzieć: bring it.

piątek, 8 marca 2013, 19:16   BluRay2012

@Tricky Popieram i dodałbym jeszcze więcej gadżetów, możliwość jazdy Batmobilem, Batcave bazą wypadową, więc bohaterów i złoczyńców z uniwersum i Nightwing jako grywalna postać.

piątek, 8 marca 2013, 18:57   matusiak97

Zmieniają nazwę fanpage - to na pewno nowy Batman.

piątek, 8 marca 2013, 18:31   Tricky

hm nowy batman w dużym otwartym świecie ( yee gta4) , z dużą liczbą przeciwników , czy zadań do wykonywania , oraz dłuższą mozliwością kierowania kotką , czy robinem..

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z