Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTake-Two pracuje nad wieloma grami. Będą Red Dead Redemption 2 i Mafia III?

Piotrek66 czwartek, 7 marca 2013, 19:33 News
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption

Jeden z wysoko postawionych pracowników Take-Two na spotkaniu z inwestorami zdradził, że firma ma w produkcji „szereg niezapowiedzianych jeszcze tytułów”. Niestety nie ujawnił szczegółów, dodał tylko, że koncern ma kilka ważnych marek. O jakich mówił?

Karl Slatoff, wysoko postawiony pracownik Take-Two, w czasie konferencji Wedbush Transformational Technologies Conference stwierdził, że firma pracuje nad wieloma nieujawnionymi jeszcze projektami. Jak mówi:

Patrząc poza 2013 rok, dzięki premierze Grand Theft Auto V, które ukaże się 17 września, 2014 rok fiskalny będzie jednym z najlepszych w historii naszej firmy. Znacząco zwiększymy wówczas przychody. Mamy też w produkcji szereg niezapowiedzianych tytułów, o których więcej usłyszycie w przyszłości.

Szczegółów brak, ale w czasie swojego wystąpienia Slatoff wymienił kilka ważnych dla Take-Two marek. Wśród nich znalazły się Red Dead, Mafia, Borderlands, L.A. Noire (zaskoczenie?) i Max Payne. Niewykluczone, że właśnie nad kontynuacjami tych właśnie serii pracują developerzy firmy.

Mój typ? Sequele Red Dead i Mafii.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Take-Two, akcja, FPS, RPG, RPG/akcja, Remedy Entertainment, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 10/2015, Take 2 Interactive, 2K Czech, Cenega Poland, 2K Games, Gearbox Software, Rockstar Games, Rockstar Vancouver, Team Bondi, Strategy First, 2K Czech / Illusion Softworks, Hangar 13, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 sierpnia 2013, 16:28   Thomq

Red dead redemption 2 jak najbardziej , mafia III też jestem za,max payne jedynie przy dobrej robocie ,l.a noire znakomicie ,a burdelands niech sobie odpuszczą.

poniedziałek, 11 marca 2013, 10:35   mazowszak45

Mam nadzieję na Mafię 3.Jak będzie zapowiedziana to natychmiast kupuje pre-order.Najlepsza seria ever;)

sobota, 9 marca 2013, 22:35   kilop206

@ arisa321
hmm kiedyś był taki artykuł w cda z którego wynikało, że to nie Max był pierwszym który wprowadził, lecz pierwszym który rozsławił.

sobota, 9 marca 2013, 22:33   kilop206

Mój typ? Sequel Borderlands. Gra jest genialna. Szkoda, że tak jak poprzedniczka zmęczyła mnie i muszę od niej odsapnąć, nie mówiąc o zrąbanym split screenie, że ucina ekran. I weź tu kurde spróbuj przeczytać opis umiejętności jak grasz z bratem...

piątek, 8 marca 2013, 17:40   arisa321

Max Payne to zbyt ważna marka dla rozwoju gier. Jako pierwsza wprowadziła Bullet Time, ale poza tym wprowadziła też dużo elementów do gier akcji TPP. Za kilka lat powinni wydać nową część, żeby nie zapomniano zbyt szybko o tym klasyku. Rockstar zna się na rzeczy.Poza tym nie martwcie się. To na pewno nie będzie kontynuacja MP3. Ewidentnie Max przechodzi na emeryturę i jest szczęśliwy. To będzie coś co się działo między MP1 a MP2 albo MP2 a MP3.

piątek, 8 marca 2013, 16:49   Kricz

RDR2 DO WANT.

piątek, 8 marca 2013, 14:00   nortalf

Max nie bo on już rozwiązał swoje problemy, dostąpił wewnętrznego odkupienia i po co to psuć.

piątek, 8 marca 2013, 13:58   nortalf

@Ganjalf
Rozumiem o co Ci chodzi, ale Red Dead Redemption było tylko jedno.
Gdyby było Red Dead 2 Redemption wówczas tak. inaczej to nie ma prawa istnienia.

piątek, 8 marca 2013, 12:59   heavy91

Nie, Red Dead Redemption to Red Dead Redemption...

piątek, 8 marca 2013, 12:47   Ganjalf

"Red Dead Redemption 2" K*rr... Red Dead Redemption to Red Dead Revolver 2!

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
0

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z