Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBrothers in Arms: Nowa część powstaje, ale nie wyda jej Ubisoft

Piotrek66 wtorek, 12 lutego 2013, 8:07 News
Brothers in Arms: Furious 4
Brothers in Arms: Furious 4

Choć kolejną odsłoną Brothers in Arms miała być początkowo gra  Furious 4, ze względu na swój mało poważny charakter tytuł ten wuewoluował (najprawdopodobniej) w osobną markę. Sztandarowa seria Gearbox Software jednak powróci, ale na razie brak informacji na ten temat. W jednym z najnowszych wywiadów Randy Pitchford zapewnia, że nowa część cyklu powstaje, ale twórcy nie chcą jej zbyt wcześnie zapowiadać.

W wywiadzie dla serwisu IGN Randy Pitchford, prezes Gearbox Software, obiecuje, że nowa część Brothers in Arms — podobnie zresztą jak Furious 4 — powstaje. Gra nieprędko zostanie jednak zaprezentowana. Dlaczego?

Szef studia wyjaśnia:

Kochamy Brothers in Arms. Obiecujemy też, że będzie to autentyczna odsłona serii. Nie zapowiedzieliśmy jej jeszcze, ale jestem zadowolony z tego, w jakim kierunku zmierza. Ujawnimy ją w odpowiednim czasie. Jest jeszcze wiele spraw, którymi musimy się zająć. Kiedy znajdujesz się w fazie pre-produkcji i przechodzisz przez różne wersje projektu, [jego zapowiedź] jest czymś lekkomyślnym. Nie chcę [przedwcześnie] znaleźć się w świetle reflektorów. Chcę uniknąć sytuacji, kiedy za pięć lat ktoś powie <łał, ta gra powstawała przez pięć lat>. Dlatego nie ujawniam gier nim nie jestem pewny, czym one dokładnie są.

Pitchford poruszył również kwestię współpracy z Ubisoftem, który był wydawcą wszystkich poprzednich części Brothers in Arms i miał zająć się także Furious 4 (to właśnie na konferencji francuskiej firmy po raz pierwszy pokazano grę). Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej obie produkcje nie zostaną wydane przez koncern, aczkolwiek Pitchford chwali dotychczasową współpracę, a w branży gier nigdy nie należy mówić nigdy...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 26 grudnia 2013, 14:08   BRabb

Zakończenie Hell&039;s Highway to znakomita furtka do kampanii w Ardenach i oby producenci zdania nie zmienili.

wtorek, 12 lutego 2013, 20:11   hellghaasst

Oby wydali Furious 4! Zapowiadało się super!

wtorek, 12 lutego 2013, 12:25   Okuru

Furious 4: Odc. 3206

wtorek, 12 lutego 2013, 12:10   Pyonec

ech wydali zaledwie jedna gre w tej generacji. To chyba jedyna seria która pokazywała prawdziwe relacje miedzy zołnierzami. Bez zadnej epickiej fabuły ani typów z irokezami czy maskami Ghosta (balaklava?). Nie twierdze że call of duty jest złą serią ale przydałby się taki taktyczny shooter. Jezeli na rynku FPS jest miejsce dla trzeciej serii wojjennej to powinno nia być BIA a nie MOH.

wtorek, 12 lutego 2013, 12:01   HeadShotRocks

@Wcogram No ok Take Two to bardzo dobry wydawca przyznaję. Też nie lubię DLC. Ale obawiam się, że przez to , że ludzie kupują DLC to będziemy tego dostawać coraz więcej, i nawet T2 zacznie wydawać DLC;( ja nie kupuję DLC!!!

wtorek, 12 lutego 2013, 11:48   Maniutek7

Pożyjemy zobaczymy

wtorek, 12 lutego 2013, 11:05   Wcogram

@HeadShotRocks Biorąc pod uwagę, że wydawali je gdy nie robili jeszcze zakończeń gier w formie DLC to tak lepiej niech wyda to 2K. Ubi może sobie narzucić dajemy kasę chcemy 3 DLC poszerzające zakończenie gry. A 2K dajemy kasę wsadźcie później jeszcze jakieś DLC do multi.

wtorek, 12 lutego 2013, 11:00   HeadShotRocks

@Wadziu Ubiosoft wydał wszystkie dotychczasowe Brothers in Arms które tak kochasz, a hejtrujesz:D Hipokryzja poziom ekspercki, troll poziom porażka.

wtorek, 12 lutego 2013, 9:26   Wadziu

Wara od Ubisoftu bo spieprzą kolejną grę!

Podobne newsy

Brothers in Arms: Powstaje serial na podstawie znanej serii FPS-ów

News
wtorek, 28 kwietnia 2020

brothers-in-arms-powstaje-serial-na-podstawie-znanej-serii-fps-ow Na ekranie zobaczymy wydarzenia do tej pory raczej nieukazywane przez filmowców.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z