Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPlayStation Meeting: Czy 20 lutego poznamy nowe PlayStation? [WIDEO]

Hut piątek, 1 lutego 2013, 8:00 News
PlayStation Meeting
PlayStation Meeting

Mówi wam coś nazwa PlayStation Meeting? Ostatnia publicznie znana impreza o tej nazwie miała miejsce na początku 2011 roku i wtedy Sony pokazało światu NGP - następcę PSP, który ostatecznie trafił do sprzedaży jako PlayStation Vita. Kolejne PlayStation Meeting odbędzie się za kilka tygodni. Wnioski wyciągnijcie sami...

Z tzw. "partyzanta" Sony umieściło na kanałach YT filmik, zatytułowany "See the Future" ("Zobacz przyszłość"), który możecie zobaczyć poniżej. Zapowiada on spotkanie z wybranymi przedstawicielami mediów, które odbędzie się (według doniesień jednego z portali dużo pewniejszego źródła, jakim jest Kotaku) 20 lutego o godzinie 18.00 czasu Los Angeles Nowego Jorku, co oznacza, że my dowiemy się o tym, co zostanie na nim pokazane 21 lutego o godzinie 0.00. Kotaku twierdzi również, że pokaz będzie transmitowanyna żywo przez sieć. 

Przewidywania? "Branża" właściwie nie ma wątpliwości - wierzy, że będzie to nowe PlayStation, co prawda pokazane przed kolejnym Xboksem, choć niekoniecznie szykowane do sklepowej premiery przed konsolą Microsoftu. Pokrywa się to również z informacjami od naszych kontaktów, prawdopodobieństwo, że tak się stanie jest więc bardzo duże. Czekamy!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation 4,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 4 lutego 2013, 1:14   MeSSer

Niestety teraz tak jest na świecie, że jak człowiek ma długi, to bierze kredyt na spłatę długu i można tak przeżyć wiele, wiele lat. Kapitalizm - to nie dotyczy ,, firm zbyt dużych żeby upaść ". Sony to wizytówka Japonii, zatrudnia tam dużą część pracowników, nie przeniosła całej produkcji do Chin jak wszyscy. Rząd japoński i banki japońskie są żywo zainteresowane tą sytuacją. Korporacyjność japońska znacznie się od naszej różni.

poniedziałek, 4 lutego 2013, 1:08   MeSSer

@mocador - to będzie tylko ukazanie światu konsoli, premiera będzie później. Co do bankructwa Sony - Sony Pictures 1.7 miliarda $ zysku, Sony Music 4.4 miliarda $ zysku, dział PS o ile dobrze pamiętam też zarobił. Sony na dół ciągnie produkcja TV, jako całość zmniejszyli stratę do 200 mln rocznie. Panasonic ma drugi rok z rzędu stratę 10 miliardów $ i nikt tam płacze. Akcje Sony po obniżeniu ratingu zyskały 20 %. 7 lutego będą wyniki za ostatni kwartał, zobaczymy jak będzie.

niedziela, 3 lutego 2013, 15:45   pribel123

playstation 4 będzie 20 lutego link:http:www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/10052-sony-odkrywa-karty-playstation-4-juz-w-lutym.html

niedziela, 3 lutego 2013, 14:59   mocador

Osobiście wątpie w to, że (już) pojawi się PS4 z kilku powodów po pierwsze Sony dopiero co wydało nową kosnolkę (co prawda tylko odświeżoną) (wrzesień 2012) a po drugie zbliża się ku bankructwu.

piątek, 1 lutego 2013, 21:10   Eskel047

@ vfr45tgbPS 4 pewnie narodziło się jeszcze przed premierą PS 3 przynajmniej jako koncepcja twórców :P. A maszynka pewnie jest w fazie szlifowania lub cuś.

piątek, 1 lutego 2013, 17:16   Ponkolo

@Somi88 Nie rzucaj tak piasku od razu do wody :) Jeszcze nic nie wiadome :) Sony jak wiadomo jest powoli na bankructwie, wątpię by wyszli z nową konsolą. To nie w ich stylu :)

piątek, 1 lutego 2013, 14:50   vfr45tgb

hmn 21 lutego moje urodziny ,narodziny PS4 przypadek nie

piątek, 1 lutego 2013, 12:22   Somi88

To logiczne z dwóch powodów :
1- Sony ubiegnie Microsoft z prezentacja konsoli czym zwróci uwagę branży i nie tylko
2- na E3 zamiast skupić cie na prezentacji nowego Playstation panowie z Sony zaprezentują nam pokaz gier które zawitają na next-geny.
W pesymistycznej opcji na PS Meeting pokażą nam możliwości nowej konsoli na silnikach graficznych które będą obsługiwane

piątek, 1 lutego 2013, 12:13   thorus22

Ta konferencja będzie ograniczona pewnie do samego PR-u.Puszczą pewnie technologicznie demo plus dadzą zdjęcie nowej konsoli i nic więcej ,konkrety przyjda na E3.Zresztą och i achy zrobią swoje.A Microsoft niech się obudzi,wreszcie zapowie swoją kosnole!SONY na razie ich wyprzeda jeśli chodzi o nowe konsole.

piątek, 1 lutego 2013, 12:07   KMyL

Jeszcze się okaże, że to jakaś usługa"kooperacji" Vity i PS3, albo jakaś inna pierdołka dla tego PS Home, czy jak to się zwało :P

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z