Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITS.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla ? Lost Alpha: Mod przywracajacy ducha oryginalnego S.T.A.L.K.E.R.-a [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 20 grudnia 2012, 16:16 News
pc PC
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - Lost Alpha
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - Lost Alpha

Finalna wersja gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, która trafiła do sprzedaży w 2007 roku, znacząco różniła się od pierwotnych założeń. Usunięto kilka lokacji, zmodyfikowano charakter rozgrywki na bardziej zamknięty oraz zrezygnowano z klimatu rodem z survival horrorów. Grupa fanów chce wskrzesić ducha pierwotnej wersji gry w tworzonym przez siebie modzie Lost Alpha.

W tworzonym przez grupę Dezowave mają pojawić się lokacje usunięte ostatecznie przez GSC Game World z produkcji S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. To jednak nie wszystko — moderzy chcą otworzyć wirtualny świat, dając graczom większą swobodę. Pojawią się też funkcje, które z różnych powodów nie znalazły się w ostatecznej edycji gry. Prócz tego możemy spodziewać się miejscówek i elementów zaprojektowanych przez samych fanów.

Modyfikacja bazować będzie na wypuszczonej w 2009 roku wczesnej wersji S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Poniżej znajdziecie jej zwiastun. Niestety data premiery nie jest znana.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 4 stycznia 2013, 20:50   Wuwu1978

S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost

piątek, 21 grudnia 2012, 0:31   KoweK

@eiri, ale CDA przecież czerpie swoje newsy z zagranicznych serwisów. Wystarczyło że VG247 napisało o tym modzie na głównej, to i Piotrek to samo zrobił. A cały ten trailer jest stary bo ma chyba już z rok czasu. P.S. LA nie będzie.

czwartek, 20 grudnia 2012, 23:17   wonrz

Marudy i miernoty. Jak chcecie moda, to się uczyć rzemiosła i wspomóc twórców. Albo płacić im rachunki za prąd i jedzenie, jak nie będą musieli chodzić do pracy/szkoły, to będą mieli dość czasu, by skończyć na czas.

czwartek, 20 grudnia 2012, 22:59   eiri

News z d**y, film ze stycznia, autorzy moda to dziady, będą go robić przez najbliższe tysiąclecie i nie wydadzą bety, choćby ich wbijali na pal. Prawdziwa historia, bracia.

czwartek, 20 grudnia 2012, 22:38   DoomMarine95

@Daveed wersja alpha stalkera była na długi czas przed właściwą grą, z tego co pamiętam były 4 mapki, w tym 2 bez aktorów/przeciwników. Co było piękne w alphie to to, iż chodziła wspaniale na komputerach sprzed 2001 roku, a może i jeszcze wcześniejszych, fakt iż był to DX8 z tego co pamiętam :)

czwartek, 20 grudnia 2012, 21:28   asasyn101

Faajnie. Nawet bardzo. Będzie się grać do upadłego ;)

czwartek, 20 grudnia 2012, 20:54   Daveed

@pfiutek1 Po prostu autorzy po wydaniu gry udostępnili później za darmo wczesną wersję.

czwartek, 20 grudnia 2012, 20:43   pfiutek1

Nie czaję. Czyli wersję ostateczną wydano w 2007 a wczesną wersję w 2009? Co to jakieś podróże w czasie?

czwartek, 20 grudnia 2012, 20:42   GaleriaCiastek

Premiera tego moda była przekłada więcej raz niż premiera LA. Najstarsza mi znana to jakoś 2011. Potem wakacje 2012, wrzesień 2012, teraz obecne święta. Wśród Dezodorów tak się przyjęło, że data premiery to tak naprawdę data opublikowania kolejnej daty premiery. Ja już dawno przestałem na tego moda czekać.LA nie będzie.

czwartek, 20 grudnia 2012, 20:41   KafarPL

Mod stary jak świat...a przynajmniej plany czy inne duperele. Pamiętam że grubszy czas temu czytałem o tym. Za to dowiedziałem się nowej rzeczy - dwa lata po CC wypuszczono wczesną wersję CC

Podobne newsy

Stalker: Cień Czarnobyla – Fanowski remaster już dostępny [WIDEO]

News
wtorek, 31 grudnia 2019

stalker-cien-czarnobyla--fanowski-remaster-juz-dostepny-wideo W oczekiwaniu na drugą część warto może przypomnieć sobie, za co pokochaliśmy tę serię.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z