Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Metal Gear Solid: Zapowiedź nowej części wkrótce? Czy to The Phantom Pain?

Piotrek66 środa, 12 grudnia 2012, 12:08 News
The Phantom Pain
The Phantom Pain

Redakcja magazynu Famitsu twierdzi, że w przyszłym tygodniu będzie miała pewną niespodziankę dla fanów serii Metal Gear Solid. Czyżby wkrótce miała zostać zapowiedziana nowa część cyklu? I czy będzie miała ona związek z The Phantom Pain?

Redakcja magazynu Famitsu obiecuje, że w następnym numerze pisma ujawni coś zaskakującego, związanego z Metal Gear Solid. Najprawdopodobniej mowa o nowej części cyklu, choć szczegółów brak.

Od razu pojawiły się podejrzenia, że wspomniana „niespodzianka” może łączyć się z zapowiedzianą w weekend grą The Phantom Pain. Istnieją poszlaki sugerujące, że jest to – wbrew wersji oficjalnej – nowy projekt Hideo Kojimy, a zarazem kolejna odsłona Metal Gear Solid. Na ile internetowe spekulacje są bliskie prawdy, przekonamy się (być może) w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 grudnia 2012, 19:06   WilCzek123

Kurczę, jestem rozdarty. Z jednej strony umieram żeby zobaczyć następną część, ale z drugiej mam trochę wrażenie że Solid Snake (teraz już Old Snake właściwie) powinien już być zostawiony w spokoju. O może fajnie by było wcielić się w Big Boss&039;a po wydarzeniach z MG 1 i MG 2... Big Boss jest jedną z moich ulubionych postaci w grach wogóle. A no i jeszcze ta ręka, czy raczej jej brak. To troche komplikuje, może to nowa postać ? Ależ umieram z ciekawości.

środa, 12 grudnia 2012, 16:42   Abyss

@lubro Albo &039;&039;Joakim" to tak naprawdę Kojima :O

środa, 12 grudnia 2012, 16:01   ViCeRoyS

Tak coś czułem, któryś z pacjentów (chyba nawet główny bohater) miał brodę i bandaż na oku, zupełnie jak Solid Snake. Z twarzy też całkiem do niego podobny.

środa, 12 grudnia 2012, 15:15   ktyto

jejku chcą utrzymać już za spolerowany klimat, a co do MGS... szybko proszę kocham cie

środa, 12 grudnia 2012, 13:16   lubro

Famitsu: "Mamy dla was zaskakującą informację! The Phantom Pain jest związany z serią Metal Gear!"

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z