Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Phantom Pain: Joakim Mogren zakłada konto na Twitterze. Jakoś tak podobnie wygląda...

Piotrek66 poniedziałek, 10 grudnia 2012, 13:08 Plotka
Joakim Mogren, czyli Hideo Kojima?
Joakim Mogren, czyli Hideo Kojima?

Spore poruszenie wzbudziła zapowiedź na gali VGA gry The Phantom Pain. Choć teoretycznie produkcja jest debiutanckim projektem szwedzkiego studia Moby Dick, istnieją podejrzenia, że za wszystkim stoi Hideo Kojima ukrywający się pseudonimem Joakim Mogren. Oliwy do ognia dolało twitterowe konto Mogrena z pewną niezwykłą fotografią...

Na Twitterze pojawiło się rzekomo oficjalne konto Joakima Mogrena – właściciela studia Moby Dick odpowiedzialnego za grę The Phantom Pain. Za jego pośrednictwem kontaktuje się on z graczami i odpowiada na różne pytania związane z projektem.

Tyle tylko, że profil ilustruje cudacznie sfotoszopowane zdjęcie Hideo Kojimy z żółtymi włosami, okularami i brodą. Do tego na fotce umieszczono wielki napis "To NIE JEST Kojima". Aha...

Czy jest to robota fanów, chcących zabłysnąć w sieci wykorzystując plotki związane z The Phantom Pain? A może to żart samego twórcy Metal Gear Solid?

Przypomnijmy, że tuż po zapowiedzi The Phantom Pain pojawiły się podejrzenia sugerujące, że gra jest w rzeczywistości nowym projektem Hideo Kojimy. Miałoby to sugerować m.in. imię założyciela studia Moby Dick, Joakima Mogrena, które jest anagramem nazwiska Japończyka.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 grudnia 2012, 23:03   Rufus

@lubro Fajny awatarek ;)

poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:47   Serqentess

Poprzestawiajcie sobie litery z imienia Joakim a wyjdzie z tego Kojima. Przypadek czy zamierzony cel?xD ah te teorie spiskowe;P

poniedziałek, 10 grudnia 2012, 16:50   Abyss

@lubro Powolutku staczasz się w otchłań szaleństwa o_O

poniedziałek, 10 grudnia 2012, 15:48   Kwad_rat

Swoją drogą, bohater gry przypomina mi Big Bossa/ Naked Snake&039;a.

poniedziałek, 10 grudnia 2012, 14:43   Sycho14

Przed chwilą byłem na Twicie i facet napisał, że w ciągu paru dni pojawi się 2 trailer Phantom Pain;P

poniedziałek, 10 grudnia 2012, 13:32   lubro

Jak już się bawimy w anagramy to jedno ze stań w trailerze brzmi "Am I in a dream?". Po przestawieniu liter wychodzi "I am Raiden ma". Gra o matce Raidena potwierdzona. W sumie czas by się zgadzał.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z