Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMuve Digital: Gry Warner Bros. w ofercie serwisu i weekendowa promocja

Piotrek66 piątek, 12 października 2012, 14:18 News

Oferta Muve Digital rozszerza się. Cenega, właściciel platformy, poinformowała, że podpisała umowę z Warner Bros. Interactive, na mocy której gry tego zagranicznego wydawcy weszły do katalogu rodzimego serwisu cyfrowej dystrybucji. Część z nich objęta jest weekendową promocją.

Dzięki podpisanej umowie z Warner Bros. Interactive w Muve Digital pojawiły się takiego produkcje, jak dwie części Batmana od Rocksteady, gry z LEGO oraz wiele innych. Jak mówi Adam Wróblewski, manager sklepu muve.pl:

Podpisanie kontraktu i możliwość współpracy z Warner Bros. Interactive Entertainment to dla nas bardzo duże wydarzenie i bardzo ważny krok w rozwoju działalności. Cieszymy się, że nasza platforma dystrybucji cyfrowej została zauważona i doceniona przez tak ważnego partnera. W krótkim czasie w naszej ofercie znajdzie się kilkanaście tytułów WB, a już dziś dostępne w sprzedaży są tak doskonałe gry, jak Batman Arkham City GOTY, LEGO Batman 2, F.3.A.R, czy rewelacyjnie przyjęty na całym świecie Bastion. Jestem przekonany, że możliwość oferowania naszym Klientom szerokiego i bogatego katalogu zarówno gier, które są już dostępne na rynku, jak i tych, które dopiero będą miały swoją premierę, wpłynie pozytywnie na rozwój sprzedaży gier dostępnych cyfrowo w sklepie Muve Digital.

Część z nowych tytułów w ofercie Muve Digital objętych jest weekendową promocją. Listę przecenionych gier znajdziecie poniżej:

  • Bastion – 29,99 zł
  • Batman: Arkham City GOTY – 58,49 zł
  • F.E.A.R. 2 – 9,99 zł
  • F.E.A.R. 3 – 29,99 zł
  • LEGO Batman 2 – 44,99 zł
  • LEGO Harry Potter: Lata 1-4 – 22,49 zł
  • Mortal Kombat Arcade Kollection – 22,49 zł
  • Scooby-Doo: Nawiedzone Bagno – 35,99 zł
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Steam, Direct2Drive, Impulse, EA Store i inne - najciekawsze oferty na weekend, FPS, akcja, RPG, bijatyka, Monolith Productions, CD Projekt, Warner Bros Interactive, Travellers Tales, Rocksteady Studios, Cenega Poland, Day 1 Studios, Supergiant Games, Other Ocean, Telltale Games,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 października 2012, 18:29   skoczny

W przypadku konsolowego Sleeping Dogs też Cenega dała ciała, bo w końcu sama pisała co wydaje i sama tworzyła okładki. Ale wersji PC nie można nic zarzucić. Wpadki się jej zdarzają, ale nie wytykajmy byle pierdoły mówiąc, że przyczynia się do upadku grania w Polsce i tego, że Cenega jest monopolistą, podczas gdy monopol ma co najwyżej na gry jednego wydawcy. Są pewne granice. A teraz znikam stąd

sobota, 13 października 2012, 18:17   skoczny

Opóźnienie polonizacji w przypadku Maxa Payne&039;a 3 na konsolach jest jednak wpadką i tłumaczenia Cenegi są mało przekonywujące. Co do braku informacji gdzie wpisać kod na dodatkową zawartość. Rzeczywiście, ogromna wpadka. Spać po nocy nie będę. Sam klucz się dostaje a informacja o tym gdzie się go aktywuje jest w pomocy technicznej. Jest to wpadka, ale w zasadzie nieistotna.

sobota, 13 października 2012, 18:12   skoczny

Wersje komputerowe są w pełni grywalne i niczym na minus się nie wyróżniają. Więc jako wpadki bym tego nie zaliczył. Gracze konsolowi mają gorzej. Nie wiem jak to wygląda technicznie (nie mam konsoli), ale też nie jest to wpadka wydawnicza. W przypadku gier wydawanych przez CDP prawie nie było wersji PL, były głównie angielskie. Cenega stara się mimo wszystko dotrzeć do lokalnego klienta. W przypadku Sleeping Dogs główną wpadką był błąd na okładce. Gdyby nie ten fakt to ma sprawę inaczej by się patrzyło.

sobota, 13 października 2012, 18:06   skoczny

@Aargh: nie wymagają koniecznie Steama (jak spora część wydań retail mniejszych produkcji, Braid dla przykładu), ale dlaczego brak achievmentów w pl wersji nie jest zaliczany jako coś złego? Bo to nie jest integralna część gry a nic nie wnoszący dodatek. Dlatego też narzekanie na braku możliwości porównania achievmentów w New Vegas jest dla mnie co najmniej śmieszny. Całą grę masz maksymalnie dopakowaną i funkcjonalną. A co do tych gier to problem dotyczy wersji konsolowych...

sobota, 13 października 2012, 15:54   skoczny

W ogóle z Dark Souls jak to w końcu jest? Wersja Steamowa w końcu się różni od normalnej czy jest taka sama? Bo wg newsów miala być pozbawiona GFWL, ale w zabezpieczeniach innego producenta widnieje Microsoft. Jeśli się różni to czy grazce też nie mogą się czuć oszukani?

sobota, 13 października 2012, 15:52   skoczny

@Aargh; te co musiały, cała reszta produkcji w wydaniu retail (tak, wiem, że są specjalnie robione) jak Torchlight czy Trine ich nie miała. A mimo to gry każdy uznaje za pełne wydania. Wersje pod określony rynek często się różnią, czasem nawet same gry (przynajmniej dawniej tak było). Achievmenty to dodatek. I jakie błędy zrobiła Cenega przy komputerowych wersjach gier takich jak Sleeping Dogs, Borderlands 2, X-Com, Max Payne, Darksiders, Torchlight 2 (no dobra, tu opóźnienie) czy Dark Souls?

sobota, 13 października 2012, 15:25   skoczny

@Aargh: wtedy CDP też nie dawał wyboru. I nie jest inaczej, bo kto wie co będzie za XX lat z grami wydawanymi Cenegę. Przypomnę, że w 2008 nikt nie wierzył specjalnie w to, że CDP prawie całkowicie oleje wydawanie gier w Polsce i zacznie tracić kluczowe marki. Achievmenty są rzeczą opcjonalną, w dodatku masz możliwość ich zdobywania. A poza satysfakcją nic nie dają. Przypomnę też, że CDP wypuszczał wersje sklepowe, które nie były powiązane ze Steamem a mimo to nikt nie mówił o wybrakowanym produkcie.

sobota, 13 października 2012, 14:47   skoczny

Poza tym mieszkasz w Polsce i kupiłeś wersję Ultimate, która zawiera wszystkie DLC to zdefiniuj mi co znaczy naciąć. Wersja taka zapewne raczej wszystkie patche (skoro ostatni naprawił błąd z posiadaniem 6 DLC). Niezależnie, którą wersję nabyłeś to masz w pełni grywalny produkt.
I dlaczego w przypadku gier wydawanych przez CDP takie coś ci nie przeszkadzało?

sobota, 13 października 2012, 14:30   skoczny

A nie, mój błąd, jednak wersja Ultimate kupiona na Steamie ma opcję zmiany języka. Jednak w dalszym ciągu jest to zamieszanie z wersjami

sobota, 13 października 2012, 13:54   skoczny

@Aargh: wersja Ultimate nie jest pocięta. Pierwotna wersja była. Dobry przykład.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
0

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z