Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Game Industry Trends 2012: Gabe Zichermann, specjalista od gamifikacji, wkrótce w Polsce

Hut wtorek, 11 września 2012, 9:04 News
Game Industry Trends 2012
Game Industry Trends 2012

Game Industry Trends 2012 to druga edycja realizowanej przez agencję NoNoobs konferencji, dotyczącej biznesu growego w Polsce i na świecie. Tym razem odbędzie się ona w dniach 17-18 września w Warszawie, a ze swoimi prelekcjami pojawią się na niej przedstawiciele czołowych studiów developerskich i gwiazdy z zagranicy.

W przeciwieństwie od imprez poświęconych tworzeniu gier, Game Industry Trends koncentruje się raczej na kwestiach biznesowo-branżowych. Podczas dwu dni odbędzie się ponad 20 prelekcji dotyczących szeroko pojętego rynku growego. Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt, przygotował prezentację o tym dlaczego warto kochać swoich klientów i jakie podejście do klienta sprawdza się najlepiej. Cloud gaming przybliży Mariusz Klamra, prezes zarządu GRY-OnLine w specjalnym wystąpieniu o graniu w chmurach. Jakim sposobem gra o traktorach i kombajnach pobiła wyniki wielu gier AAA? O tym dowiemy się od Tomka Gawlikowskiego z Techlandu, który opowie też o sytuacji wydawców growych w Polsce. W sesji pytań i odpowiedzi, Tomek Kreczmar z Hyper+ będzie rozmawiał Adrianem Chmielarzem, jednym z najbardziej znanych polskich twórców gier. Najnowsze projekty studia 11 bit przestawi Stan Just z tej ekipy. A to tylko część przewidzianych wydarzeń.

Największą gwiazdą tegorocznej edycji GIT będzie jednak Gabe Zichermann, autor książek „Game Based Marketing” i „Gamification by design”, traktujących o wykorzystaniu elementów gier w działaniach marketingowych, czyli o tzw. gamifikacji.

Więcej o imprezie przeczytacie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 11 września 2012, 21:49   PiotrekDG

Ale mi spam w RSS-ach zrobiliście. 8 newsów o jedynym. ;P

wtorek, 11 września 2012, 9:58   pacior20

tia do dołu samego o tym było xD

wtorek, 11 września 2012, 9:34   MantroX

O, już pokasowaliście resztę, jaka szkoda :P

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z