Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITResident Evil 6: Kopie sprzedawane w Polsce były kradzione

Piotrek66 poniedziałek, 3 września 2012, 15:00 News

Przed weekendem pisaliśmy o niecodziennej sytuacji, kiedy to na miesiąc przed premierą w jednym z polskich sklepów można było kupić Resident Evil 6 w edycji na PS3 i to w wersji spolonizowanej. Capcom, światowy wydawca gry, wystosował oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Okazuje się, że sprzedawane egzemplarze były kradzione.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym na łamach Eurogamera:

Capcom prowadzi obecnie dochodzenie w związku z doniesieniami, że Resident Evil 6 było sprzedawane przed datą premiery wyznaczoną na 2 października. Na razie możemy powiedzieć, że ten nieprzyjemny incydent dotyczył małej liczby skradzionych kopii niemieckiego wydania gry w wersji na PlayStation 3.

Wciąż nie wiadomo, w jaki sposób Resident Evil 6 trafił do Polski. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 września 2012, 1:51   marcin205

zgadzam sie z mezu wszystko toczy sie logistycznie kazdy duzy sklep dostaje duza partie gier przed premiera żeby potem nie bylo problemu capcom leje wode moze ten sklep dostal po prostu za duza partie i niemogl pomiescic

wtorek, 4 września 2012, 15:24   mezu

TO NIE BYŁO KRADZIONE. Jestem tego praktycznie pewien. Po prostu najłatwiejsza droga na wybrnięcie z sytuacji prze C®apcom. Wysyłają kopie do dziwnych źródeł i liczą, że nic się nie stanie...

wtorek, 4 września 2012, 12:25   ChaosPL

Kradzione? No na myśl by mi to nie przyszło... Sądziłem, że to bardziej będzie jakieś objawienie albo jakiś podróżnik z przyszłości nam je przekazał abyśmy uniknęli zagrożenia światowego.

wtorek, 4 września 2012, 9:33   GutekHolubek

jeszcze niepotrzebnie smykneło mi się te "n" w słowie "na" :)

wtorek, 4 września 2012, 9:31   GutekHolubek

Uczyć się na nie siedzieć przy kompie! do nauki albo szlaban na komputer ;)

wtorek, 4 września 2012, 7:23   Kijas

Zły czas na kompie muszę sprawdzić jaka jest godzina... a co do tematu takie rzeczy tylko w Polsce :>

wtorek, 4 września 2012, 7:10   kumpel33333

zaraz do szkoły ;D

wtorek, 4 września 2012, 7:04   Koloses

Dobra panowie, jak już się oboje powyzywaliście i pokazaliście który to lepszy nie jest, podnieśliście sobie ego itd. to pora wracać do szkoły.

wtorek, 4 września 2012, 1:56   DoMiNo1992

@chronokles - człowieku, jeśli nie wiesz co to jest ironia, to proponuję wrócić do szkoły podstawowej... o ile aktualnie do niej nie uczęszczasz oczywiście. Ech... co się porobiło z tą stroną, coraz więcej chamstwa, nawet nie można wyrazić własnej opinii. Pathetic.

poniedziałek, 3 września 2012, 23:35   chronokles

Są też kraje, w których piractwo zwalcza się z dużą surowością, a obywateli stać na zakup oryginalnych gier bez problemów, to i tak jest tam nie mniej lepiej jak u nas w tym temacie. Chińczycy podrabiają również oryginały na skalę światową, ale na nich bata nie ma. Za to dużo u nich fabryk dużych koncernów. Polskę nie raz omijano z software, ze względu na piracki towar...

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
0

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z