Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

gamescom ´12: Ratchet & Clank: QForce - nowe informacje i trailer. Będzie multi w stylu MOBA [WIDEO]

Piotrek66 środa, 15 sierpnia 2012, 17:38 News
ps3
Ratchet & Clank: QForce
Ratchet & Clank: QForce

Znowu nawarzono bigosu. Ktoś przez nieuwagę - postać "dobrze znana" Ratchetowi - zniszczył międzygalaktyczny system obronny, sprowadzając do galaktyki ogromne zło. Jak nietrudno się domyślić, w nadchodzącym Ratchet & Clank: QForce przyjdzie nam je zlikwidować. A o tym wszystkim opowiada gamescomowy zwiastun. Ujawniono również kilka nowych informacji o grze.

Produkcja pozwoli na wspólną rozgrywkę posiadaczom PS3 i Vity, ponadto kupując wersję na PlayStation 3 otrzymamy darmową kopię na kieszonsolkę. Pojawi się też możliwość współdzielenia zapisanych stanów rozgrywki pomiędzy obiema platformami.

W Ratchet & Clank: QForce znajdzie się też multiplayer, w którym rozgrywka ze standardowej platformówki zamieni się… w prostą produkcję z gatunku MOBA. Każda sesja składać się będzie z czterech faz. W pierwszej – Recon – naszym zadaniem ma być przejmowanie kontroli nad kolejnymi węzłami. W drugiej – Squad – zbudujemy bazę i stworzymy jednostki, które posłużą nam w trzeciej fazie zwanej Assault. Jak sama nazwa wskazuje, w niej przypuścimy atak na bazę przeciwnika. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zniszczy generatory zasilające placówkę oponenta. Po sieci bawić się będzie mogło maksymalnie czterech graczy.

A poniżej – trailer:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: gamescom 2012, platformówka, Insomniac Games, dystrybucja cyfrowa, Sony Computer Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 sierpnia 2012, 9:59   Morgolf

@thomas9626 jest mod do Minecraft&039;a który działa jak MOBA

czwartek, 16 sierpnia 2012, 0:53   thomas9626

A może jeszcze Minecraft MOBA ?

Podobne newsy

Ratchet & Clank na 80 minutach (!) prze-pięk-nej rozgrywki [WIDEO]

News
czwartek, 10 marca 2016

ratchet--clank-na-80-minutach--prze-piek-nej-rozgrywki-wideo Platformówkowy duet jest niemal gotowy, by zadebiutować na PS4. Rzeczony debiut - jakoś tak przypadkiem - zbiega się z premierą kinowego filmu... ... i niewiele brakowało, by nieroztropni marketingowcy zaserwowali nam gameplay dłuższy od tego, co zobaczymy w multipleksach!

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z