Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ratchet & Clank: QForce - Ratchet i Clank powrócą na Gwiazdkę w nowej grze

Piotrek66 środa, 30 maja 2012, 18:47 News
ps3
Ratchet & Clank: QForce
Ratchet & Clank: QForce

Dosyć nieoczekiwanie Sony wraz ze studiem Insomniac Games zapowiedziało nową odsłonę przygód Ratcheta i Clanka. Gra zatytułowana Ratchet & Clank: QForce ma być powrotem do korzeni serii i ukaże się jesienią.

Twórcy Ratchet & Clank: QForce obiecują, że gra będzie ukłonem w stronę weteranów cyklu – powrócić ma klasyczna „atmosfera”, widok z trzecioosobowej kamery, sterowanie oraz bronie. Pojawią się też „sieciowe opcje”, które pozwolą grać w co-opie ze znajomymi za pośrednictwem internetu.

Produkcja ma ukazać się w tegorocznym okresie świątecznym z okazji dziesiątej rocznicy pojawienia się pierwszej gry z Ratchetem i Clankiem. Ratchet & Clank: QForce dystrybuowana będzie cyfrowo za pośrednictwem usługi PlayStation Network, w Europie również w pudełkach. Więcej informacji mamy poznać wkrótce, najpewniej na targach E3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 30 maja 2012, 20:07   boltxx

szczerze, uciesze się jak wrócą do przeszłości. Ten klimat jedynki ,ehh

środa, 30 maja 2012, 19:59   lansik99

módlmy się aby na vitę ta gierka wyszła.....Ameeeeen. :trolololo:

środa, 30 maja 2012, 19:43   ARONEK128J

Taka bieda, że aż musieli przejść na cyfrowe... Jakoś za bardzo mnie Ratchet and Clank nie kręcił, ot gra, której się nawet pewnie nie przejdzie do końca i rzuci w kąt. Dobrze, że wrzucą na PSN, dzięki temu ani nie będzie długa, ani w kąt nie będzie można jej rzucić :trolololo:.

środa, 30 maja 2012, 19:40   lubro

Nie spodziewałem się, że Insomniac jeszcze zrobi grę dla Sony. Może ta ich współpraca z EA to tylko epizod, a w perspektywie najbliższych lat Resistance 4 powstanie właśnie u nich. Co do Ratcheta to mam nadzieję, że nie jest to jedna z dwóch dużych zapowiedzi na PS3 na E3. Z drugiej strony fajnie, że zdecydowali się wrócić do tego czego w najnowszych Ratchetach brakowało. Nawet różne tytuły dla Europy i USA wskazują na powrót do pewnego schematu. No i Sony jak widać też ma swoją coroczną markę. Ehh. :[

Podobne newsy

Ratchet & Clank na 80 minutach (!) prze-pięk-nej rozgrywki [WIDEO]

News
czwartek, 10 marca 2016

ratchet--clank-na-80-minutach--prze-piek-nej-rozgrywki-wideo Platformówkowy duet jest niemal gotowy, by zadebiutować na PS4. Rzeczony debiut - jakoś tak przypadkiem - zbiega się z premierą kinowego filmu... ... i niewiele brakowało, by nieroztropni marketingowcy zaserwowali nam gameplay dłuższy od tego, co zobaczymy w multipleksach!

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z