Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGod of War IV: Zapowiedź 19 kwietnia?

Berlin czwartek, 12 kwietnia 2012, 17:00 News
PS3
God of War 4?
God of War 4?

Sony zaktualizowało dzisiaj obrazek w tle swojej osi czasu na Facebooku wklejając grafikę z pytaniem. Pytaniem, na które filozofia próbuje odpowiedzieć od tysięcy lat, a mianowicie: "Czy zemsta przynosi odkupienie?". Tysiące fanów firmy zadały sobie jednak inne, ważniejsze: "Zapowiadacie to God of War IV, czy nie zapowiadacie?". Wygląda na to, że zapowiadają.

Obrazek, który widzicie nad newsem składa się z części pytającej i części zapowiadającej. Część pytająca to pytanie: "Czy zemsta przynosi odkupienie", a zapowiadająca to data: 19 kwietnia 2012 roku. Spekulując i wymyślając teorie można dojść do wniosku, że bohaterem gier Sony, który mści się najczęściej jest Kratos, a seria God of War rzeczywiście jest na tyle ważna, żeby 22 miliony fanów na Facebooku poinformować o zmienionym obrazku w tle na osi czasu.

Do spekulacji dodać można jednak  jeszcze to, że obrazek nazywa się: "gowa_fb.png", co z kolei można rozczytać jako "God of War Announcement_FaceBook"

Czy zgadujemy dobrze dowiemy się 19 kwietnia, czyli już za tydzień. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 14 kwietnia 2012, 10:56   AnubisInk

@Secundus
Gow to system seller sony i nie bardzo wierzę, że mieliby w planach grę z tego uniwersum na inną platformę niż ich. Według mnie to będzie jakiś spinn off na vite :)

piątek, 13 kwietnia 2012, 15:57   Secundus

@questorek2 ale w komentarzach ktos napisał i podał realną teorie, a tego nie czytałes?Zresztą zobaczymy 19 kwietnia jak bedzie :))

piątek, 13 kwietnia 2012, 15:52   questorek2

@Secundus - W tym tekście nie ma ani jednej wzmianki o tym że to będzie gra na FB, wręcz przeciwnie

piątek, 13 kwietnia 2012, 15:47   Secundus

Na gry-online ktos pisze że to gra na facebooka bedzie czy to moze byc prawda? link tutaj???
http:www.gry-online.pl/S013.asp?ID=67405

piątek, 13 kwietnia 2012, 15:46   Neronix

@BugenHagen - Nie koniecznie musi być to Kratos.Przecież wiadomo ,że Kratos rozwalił wszystko i pozostał jeden wielki burdel ,więc twórcy mogli by zrobić restart serii z nowym bohaterem w nowej mitologii np.nordyckiej czy egipskiej.

piątek, 13 kwietnia 2012, 11:34   GoKuU

Takie małe anglistyczne veto: Czy nie powinno to brzmieć "Czy zemsta PRZYNIESIE odkupienie"?

czwartek, 12 kwietnia 2012, 23:43   Vysogota

jaram się jak pochodnia, raca, las podczas pożaru i cokolwiek tam jeszcze nie pomyślicie *,*

czwartek, 12 kwietnia 2012, 22:33   Pein

Możliwe, że teraz tym "złym" będzie [spoiler ALERT] Atena.

czwartek, 12 kwietnia 2012, 22:32   Paladyn_Rage

Oj doją poczciwego Spartanina o czarnej duszy. Na mój gust czwarta odsłona serii skupi się na udziale Kratosa w Tańcu z Gwiazdami. Finałem będzie rozgrywka pomiędzy Katarzyną W, Kratosem, oraz Heniem od mięsnego jeża. Oczywiście gra będzie ekskluziwem na koliste iks-pudło, a zarazem pierwszą produkcją wykorzystującą dwa kinnecty jednocześnie.

czwartek, 12 kwietnia 2012, 22:05   lestatt

@BugenHagen polecam Ci posłuchać jaki był pierwotny pomysł na całą serię god of war. Jest taki filmik, który był dodawany jako exclusive do Ghost of Sparta gdzie jest posiadówa game directorów wszystkich częsci i jest to dokładnie obgadane. Np to, że Zeus i wszyscy bogowie olimpyjscy mieli zostać zabici dosłownie w pierwszych 15 minutach gry a potem? Potem to już sobie posłuchaj. Powiem Ci jedno, to by było bardziej epickie i sensowne niż to co nam zaserwowano.

O autorze

Berlin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z