Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dust 514: Shooter związany z EVE Online z modelem F2P

Piotrek66 poniedziałek, 5 marca 2012, 12:26 News
PS3
Dust 514
Dust 514

Dust 514 – szykowany z myślą o PS3 multiplayerowy shooter zintegrowany z PC-tową sieciówką EVE Online – pomimo pierwotnych planów dostępny będzie w modelu F2P. Oznacza to, że zabawa w tę produkcję będzie darmowa, a gracze będą mogli wykupić wirtualne przedmioty w ramach mikrotransakcji.

Do tej pory gra miała kosztować 10 lub 20 dolarów, teraz jednak ujawniono, że dostępna będzie za darmo. Dust 514 będzie oparte na mikrotransakcjach i wirtualnej walucie w postaci kredytów AUR kupowanych za prawdziwe pieniądze. Będzie można za nią nabyć przedmioty dla bohaterów, np. zmieniające wygląd, dodające bonusy do umiejętności czy nowe typy broni.

Twórcy produkcji zaznaczają jednak, że nie dadzą one graczom z zasobnym portfelem nieuczciwej przewagi – większość itemów będzie można zdobyć, kupując je za zarabiane w trakcie zabawy kredyty ISK. W ramach mikrotransakcji nie będą też sprzedawane dodatkowe mapy.

CCP ujawniło również, że na Vicie w tym roku ukaże się aplikacja związana z Dust 514. Gracze będą mogli za jej pomocą kupować nowe przedmioty, wyposażać bohaterów w broń i zbroję, czy układać strategie działania ze swoimi znajomymi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 5 marca 2012, 15:50   captainroot

Ja będę się cieszył jak to wreszcie wyjdzie, bo wtedy CCP będzie mogło zająć się produkcją World of Darkness MMO. Biorąc pod uwagę jak WoD MMO jest traktowane przez CCP (w skrócie: "nie mamy na to czasu i forsy, może kiedy indziej") zastanawiam się po co oni kupowali właściciela marki, znaną RPGowcom firmę White Wolf? Dla jaj? A może ze zwyczajnej korporacyjnej złośliwości ("Kupimy prawa do WoDu to nikt wyda opartego na nim MMO poza nami! A my nie musimy! Muahahahaha!").

poniedziałek, 5 marca 2012, 15:47   Azahiel

To ja poproszę jeszcze EvE w modelu F2P. Ogólnie niewiele by to zmieniło, bo na dłuższą metę EvE już jest w pewnym sensie Pay2Win. Gracze kupujący kody przedłużające ważność konta mogą legalnie sprzedać je za ISK, za nią z kolei kupić przedmioty na które inni gracze musieliby długo pracować. Model F2P zakładając, że poza dodatkami estetycznymi nie byłoby "ekskluzywnych" broni czy amunicji byłby do przyjęcia. Ciekawe jakie wprowadzą przeliczniki. Wystarczy przypomnieć sobie fiasko z monoklami sprzed pół roku

poniedziałek, 5 marca 2012, 13:02   Kerath

Czyli nie Free2Play tylko Pay2Win. Taki bardziej niedorozwinięty krewniak normalnego modelu płatniczego który byłby lepszy bo nie byłoby płaczu, że można za 10$ kupić "Golden Weapon" i "Golden Ammo" które są 2x lepsze od tych dostępnych dla niepłacących.

Podobne newsy

Aktualizacja PlayStation Store (2-8 lipca). The Ratchet & Clank Trilogy...

News
środa, 2 lipca 2014

aktualizacja-playstation-store-2-8-lipca-the-ratchet--clank-trilogy Sony uzupełniło zawartosć europejskiego cyfrowego sklepu PlayStation Store. Tym razem nowości jest niewiele, ale posiadacze Vity powinni być zadowoleni z odświeżonych wydań trzech pierwszych odsłon przygód Ratcheta i Clanka.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
21

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z