Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEpic Games: "Bardzo chcielibyśmy zresetować Unreala"

Piotrek66 poniedziałek, 12 grudnia 2011, 13:25 News
Unreal
Unreal

W trakcie Video Game Awards Cliff Bleszinski z Epic Games udzielił ciekawego wywiadu serwisowi Gamerlive.tv. Stwierdził w nim, że jeśli powstanie nowa część Gears of War, to będzie ona „czymś świeżym”. Dodał też, że „bardzo chciałby” zrobić nową wersję pierwszego Unreala.

W trakcie wywiadu Bleszinski wyjawił, że nowa odsłona Gears of War – jeśli taka powstanie – musiałaby być zgodna z klimatem serii, ale być zarazem „czymś nowym i świeżym”. Po raz kolejny podkreśli też, że nie ma szans, by jeden z największych exclusivów Xboksa 360 trafił na inne platformy, w tym PS3. Jak mówi:

Technicznie jest to możliwe, ale mamy dobrą umowę z Microsoftem, jego platforma będzie więc domem Gearsów w najbliższej przyszłości. Buisness is buissness. Moglibyśmy spekulować i rozważać różne opcje. Co by było, gdyby usługi streamowania gier [np. OnLivezechciały nawiązać z nami świetną współpracę? Wówczas Gearsy trafiłyby do ich serwisów. Na razie jednak Microsoft jest dla nas niesamowitym partnerem.

Bleszinski ma też nadzieję, że dzięki sukcesowi trzeciej części cyklu prace nad ekranizacją przygód Marcusa Fenixa ruszą pełną parą.

Projektant został także zapytany o przyszłość innej flagowej serii studia Epic GamesUnreal. Bleszinski wyjawił, że bardzo chciałby zrobić remake pierwszej części, ale jest to mało prawdopodobne. Jak mówi:

Jeśli w magiczny sposób moglibyśmy tymczasowo podwoić liczebność zespołu Epica i po prostu stworzyć kolejną grę, taką jak Unreal, bardzo chciałbym tak zrobić.

Jak dodaje:

Mam różne dziwne pomysły związane z taką ewentualną produkcją. Myślę, że byłoby niesamowicie móc zrestartować pierwszego Unreala w stylu Fallouta lub Skyrima, gdzie rozgrywka polega w większym stopniu na eksploracji niż akcji i posiada więcej elementów RPG. Jesteśmy jednak niewolnikami sukcesów naszych gier, takich jak Gears of War czy Infinity Blade. Na szczęście możemy zrobić nową serie, tak jak teraz robimy to z Fortnite.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Epic Games, FPS, akcja, Epic Games, CD Projekt, Midway, Microsoft Game Studios, Microsoft Polska, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 12 grudnia 2011, 22:58   CzlowiekKukurydza

@mrowczak Dokładnie. Po co jeszcze raz robić &039;jedynkę&039; jak można zrobić trójkę na poziomie.

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 22:09   mrowczak

Nic nie stoi na przeszkodzie, byście zrobili Unreal3. Byle, by był tak dobry jak pierwsza odsłona...

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 21:13   Speaktrap

Miło, że wspomniał o Unrealu, ale niestety Jazz Jackrabbit wyparł już z pamięci... szkoda...

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 20:33   Nitrox

Co za burak. Od zawsze leciał na kasę. Przynajmniej jest szczery. Ja bym proponował go wykopać z Epic. Chcę powrotu wielkiego Tima Sweeneya :)

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 20:30   Fugor

ogliby już dać spokój z tymi restartami, bo tylko degradują kultowe marki do marnych zabawek pokolenia GeForce 4 i CoD - MW.
@darthwind - wcale nie bezużyteczny i pamiętaj, że jesteś tu zawsze mile widziany :D

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 20:12   Siemiatyczanin2405

A jeżeli chodzi o remake Unreala to widziałbym takie coś jak przypadku Halo Combat Evolved: Anniversary. Można grać na Unreal Engine 3 i przełączać się do starej wersji ;)

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 20:04   Siemiatyczanin2405

Oczywiście "poważnie" czyli skale spiracenia gry...

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 19:59   Siemiatyczanin2405

@info0 Epic nie chce gearsow na pecty bo pierwsza czesc piraci potraktowali poważnie. Jeden z pracowników na temat wypowiedział się: "Zagrali wszyscy, nie kupił nikt" Więc niedziwie się że epic nie chce zrobić pecetowej wersji. A piractwo na Xboxie nie jest takie wysokie co do np. PS2, PSP bo na iksie za piractwo mozna dostać dożywotniego bana na Xbox Live, więc sory

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 19:04   Layne

Nie chcę Unreala. Ja chcę Unreal Tournament! ;]

poniedziałek, 12 grudnia 2011, 18:37   apken

Ja nie chcę nowej wersji Unreala. Boję się, że ją spartolą. Chciałbym nową część Unreala tylko nie taką jak dwójka.

Podobne newsy

Gears 5: Potencjalna data premiery i okładka [PLOTKA]

News
poniedziałek, 13 maja 2019

gears-5-potencjalna-data-premiery-i-okladka-plotka Podziękowania należy kierować w kierunku tajwańskiej agencji przydzielającej klasyfikacje wiekowe.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z