Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Batman: Arkham City Lockdown - bijatyka na iOS od twórców Mortal Kombat

Piotrek66 czwartek, 8 grudnia 2011, 9:35 News
wii
Batman: Arkham City Lockdown
Batman: Arkham City Lockdown

Jakiś czas temu studio NetherRealm obiecywało „niespodziankę” (niezwiązaną z serią Mortal Kombat). Najprawdopodobniej właśnie ją poznaliśmy – na nowozelandzkim AppStore pojawiło się Batman: Arkham City Lockdown, spin-off produkcji znanej z „dużych” platform. Gra, stworzona przez NetherRealm nie jest jednak skradanką, a bijatyką.

Nieoczekiwanie do nowozelandzkiego AppStore’a trafiła Batman: Arkham City Lockdown. Z opisu gry wynika, że z więzienia uciekli najwięksi przestępcy Gotham i Mroczny Rycerz musi ich powstrzymać, stając do walki jeden na jednego z takimi „gwiazdami” jak z Jokerem, Dwoma Twarzami, czy Deathstroke’em. Jest to więc nic innego, jak zwykła bijatyka, najprawdopodobniej stylem rozgrywki przypominająca Infinity Blade.

Za grę odpowiedzialne jest studio NetherRealm, a więc twórcy Mortal Kombat. Może być to sporym zaskoczeniem, ale ekipa nie po raz pierwszy styka się z Batmanem – był on przecież bohaterem Mortal Kombat vs. DC Universe. Produkcja jest już dostępna na europejskim AppStorze.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 grudnia 2011, 16:05   bertPSP

Fatality!!!

czwartek, 8 grudnia 2011, 10:36   JacQ13

Ummm....to przecież MK vs DC z zabranymi postaciami z MK i dodanym...Dwiem Twarzem?

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z