Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Kinect: Ofensywa produkcji dla dzieci

Adzior środa, 19 października 2011, 16:23 News
Nowe rozwiązania dla dzieci na Kinecta
Nowe rozwiązania dla dzieci na Kinecta

Microsoft zapowiedział szereg nowych produkcji kierowanych do najmłodszych użytkowników Kinecta. Współpraca z Timem Schaferem, National Geographic i wytwórnią DisneyPixar wprowadzi dodatkowe możliwości organizowania wolnego czasu dzieci.

Ponieważ Microsoft sypnął naprawdę pokaźną porcją informacji na temat kilku najnowszych pomysłów, pozwolę sobie przedstawić je w punktach.

  • Kinect Sesame Street TV - we współpracy z producentami Ulicy Sezamkowej powstaje seria odcinków interaktywnego serialu, w którym dzieci wejdą do świata Elmo, Berta i Ciasteczkowego Potwora. Stworzone będą zarówno zupełnie nowe epizody, jak i sceny znane od wielu lat. Poza rozrywką serial ma zapewniać bogate treści edukacyjne.
  • Project Columbia - inna ciekawostką, nad którą pracują Microsoft i Sesame Workshop. Najmłodsi gracze zapoznają się z opowieściami przedstawionymi w formie interaktywnych książek, w których za pomocą ruchów można ingerować w treść i wygląd ilustracji. Dobry pomysł na rozwój kreatywności i rozumienie specyfiki słowa pisanego.
  • Kinect Nat Geo WILD TV - owoc partnerstwa z National Geographic, znanej z podróżniczo-edukacyjnych czasopism i telewizji. Dzięki rozpoznawaniu ruchów i mowy przez Kinecta możliwe będzie nowatorskie poznawanie najbardziej charakterystycznych miejsc naszej planety. Ciekawostka nie tylko dla dzieci, lecz także dla starszych odbiorców.
  • Rush - robocza nazwa gry opracowywanej we współpracy z wytwórnią DisneyPixar. Gracz może zeskanować swoje ciało i wprowadzić je do gry, gdzie razem z rodziną Iniemamocnych, Ratatujem i bohaterami Toy Story 3 będzie wypełniać wyzwania ograniczone limitem czasu. 
  • Double Fine Happy Action Theatre - kolejne, po Once Upon a Monster, dzieło Tima Schafera kierowane do graczy w każdym wieku. Gra będzie składać się z różnych minigier, które pobudzą wyobraźnię odbiorcy i usprawnią zdolności motoryczne. Podwodna przygoda czy wcielenie się w potwora depczącego budynki to tylko niektóre z atrakcji.

Oj, dzieciaki będą miały z czego wybierać...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Microsoft Kinect, Microsoft Game Studios, Microsoft Polska,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 20 października 2011, 16:31   Kricz

Nie oszukujmy się. PEŁNE wykorzystanie Kinecta nadaje się na razie tylko do gier dla dzieci. Do hardkorowych tytułów za to sensu nabiera sterowanie hybrydalne (patrz. Forza Motorsport 4), i na takie wykorzystanie Kinecta czekam.

środa, 19 października 2011, 23:52   Ozzy779

Ale dzieci będą wkur*ione jak będą 500 razy wyciągać ręce, a jedyne co xbox zrobi to się zawiesi :F
Kinect to syf...

środa, 19 października 2011, 20:08   Karciarzystyk

JAKBY CO JEST DEMO DANCE CENTRAL 2 NA XBOX LIVE.

środa, 19 października 2011, 17:19   Crash96

I ten tekst na końcu: "Oj, dzieciaki będą miały z czego wybierać...". Nie trzeba kończyć tego cytatu. Wszyscy wiemy o co chodzi ;D

środa, 19 października 2011, 17:17   Crash96

Nowy wymiar mordu dla najmłodszych... chociaż z obrazka na górze wynika, że to raczej będzie pornol.

środa, 19 października 2011, 16:56   Siemiatyczanin2405

Raczej... A starsi będą mordowali w Ryse ;D

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Xbox rośnie, ale głównie dzięki zewnętrznym developerom

News
piątek, 27 kwietnia 2018

xbox-rosnie-ale-glownie-dzieki-zewnetrznym-developerom Microsoft opowiada o swoich sukcesach, acz tradycyjnie robi to nieśmiało.

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z