Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

TGS 2011: Padł rekord!

Piotrek66 poniedziałek, 19 września 2011, 11:34 News
Tokyo Game Show 2011
Tokyo Game Show 2011

Tegoroczne Tokyo Game Show już się zakończyły. Pomimo tego, że ten rok był ciężki dla japońskiej branży (m.in. przez trzęsienie ziemi), targi cieszyły się rekordową popularnością.

Jak ujawnili organizatorzy Tokyo Game Show, pierwszy dzień imprezy otwarty dla wszystkich – 17 września – był najlepszym w historii targów. Wówczas hale Makuhari Messe odwiedziło 86 200 osób. Jest to wynik niemal o 2 tysiące lepszy niż w ostatnim rekordowym dniu w 2006 roku. W sumie przez stoiska wystawowe przewinęło się w sumie 222668 osób.

Choć są to japońskie targi, nie zabrakło na nich informacji skierowanych do zachodnich graczy. Najważniejszą była japońska data premiery Vity, wyznaczona na 17 grudnia. Wszystkie wieści z Tokyo Game Show znajdziecieTUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Tokyo Game Show 2011,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 19 września 2011, 17:52   cruelboy

W sumie przez stoiska wystawowe przewinęło się w sumie 222668 osób. W sumie za duzo w sumie tego w sumie.

poniedziałek, 19 września 2011, 15:49   fergiX

A to walnę jakiś komentarz żeby pusto nie było: fajnie. :)

Podobne newsy

Capcom: Materiały z prezentacji na Tokyo Game Show [WIDEO]

News
wtorek, 20 września 2011

capcom-materialy-z-prezentacji-na-tokyo-game-show-wideo Capcom podzielił się filmami z prezentacji gier na tegorocznym Tokyo Game Show. Na scenie pokazano wszystkie najważniejsze produkcje firmy - od DmC, przez Resident Evil: Revelations i Asura's Wrath po Monster Hunter 3G i Professor Layton vs. Phoenix Wright.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
1

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z