Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation Home: Jesienią zmiany w usłudze, więcej gier społecznościowych

Adzior wtorek, 23 sierpnia 2011, 17:00 News
ps3
PlayStation Home - nowe szaty
PlayStation Home - nowe szaty

Różnorodność PlayStation Home sprawia wrażenie, że jest to usługa do wszystkiego i do niczego. Być może Sony też to zauważyło i w związku z tym planuje zmiany. Jesienią już na samym wejściu do Home mamy widzieć - na przykład - gry społecznościowe.

Centralny plac w Home będzie zastąpiony przez The Hub, gdzie użytkownicy będą mogli uzyskać informacje o misjach w meta-grach dostępnych w usłudze czy organizować specjalne wydarzenia dla grup znajomych.

Gdy wyjdziemy z The Hub, naszym oczom ukażą się strefy tematyczne. Gry sportowe, przygodówki, akcja - każdy gatunek ma zyskać swój obszar, cechujący się odpowiednim klimatem. Przykładowo strefa sportu to obrzeża stadionu, w którym poza grami znajdziemy informacje o wynikach najważniejszych lig.

Dedykowanie Home grom prawdopodobnie jest rezultatem przemian rynkowych i rozwoju społecznościówek. Usługa Sony, która jak dotąd funkcjonowała jako miejsce spotkań i okazyjnej zabawy, sama ma stać się głównie platformą do grania. Zobaczymy, jak to wszystko się ułoży.

To nie pierwsza w tym roku zmiana w Home kierowana do graczy. W marcu zapowiedziano bowiem wydanie narzędzi do tworzenia gier opartych na multiplayerze.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation, MMO, Sony Computer Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 sierpnia 2011, 17:05   Krisu1212

Ciekawie , ale i tak to gra społecznościowa , więc mam nadzieje że zmienią tylko to co będziemy robić z innymi , a nie sposób komunikacji (ale wyszło :) )

wtorek, 23 sierpnia 2011, 21:20   zybex86

Ja żałuję, że są szachy ale nie ma innych gier, np. Go, Backgamon, Mahjong itp...

wtorek, 23 sierpnia 2011, 19:21   kozirek

Nie przyciąga bo to usługa społecznościowa w której nawiązuje się kontakty międzyludzkie, wtedy to zupełnie co innego :)

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Pottermore: Raj dla fanów Harry´ego Pottera w PlayStation Home [WIDEO]

News
wtorek, 19 marca 2013

pottermore-raj-dla-fanow-harryego-pottera-w-playstation-home-wideo Pottermore to bezpłatny serwis społecznościowy, który gromadzi wokół siebie fanów Harry’ego Pottera. Już wkrótce pojawi się on w usłudze PlayStation Home i przeniesie miłośników młodego czarodzieja do świata wykreowanego przez J.K. Rowling.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W 1997 czterech erpegowych pasjonatów z niemieckiego Essen znudziło się pracą nad symulatorami ekonomicznymi. Już od roku szlifowali pomysł na trójwymiarowe RPG fantasy pod tytułem Orpheus i uznali, że najwyższy czas powołać wizję gry do życia. Dziś ich Orfeusza zna chyba każdy polski gracz, choć pod nieco inną nazwą.

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Najpotężniejszą organizacją świata są idioci. Wszędzie mają swoich ludzi.

Komentarzy:
0

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z