Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Powstanie ekranizacja Space Invaders...

Piotrek66 poniedziałek, 11 lipca 2011, 16:37 O grach inaczej
Space Invaders
Space Invaders

Po ogłoszeniu prac nad ekranizacją Astereoids nie sądziliśmy, że można wymyślić coś „oryginalniejszego”. Myliliśmy się. Producent wspomnianego filmu postanowił bowiem przenieść na ekrany kin kolejną kultową grę. Tym razem padło na… Space Invaders.

Jak odnosi portal Hollywood Reporter, producenci Lorenzo di Bonaventura i Gigi Pritziker z wytwórni Odd Lot Entertainment przejęli prawa do serii Space Invaders i zamierzają nakręcić na jej podstawie film. W tej chwili poszukują jego scenarzysty. A ten będzie miał nie lada zadanie – stworzyć fabułę ekranizacji gry, która takiej w zasadzie nie miała.

To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie Bonaventury. Jakiś czas temu ogłosił on bowiem, że zamierza zrobić film oparty na innej kultowej produkcji – Astereoids. A ta, jak wiemy, podobnie jak Space Invaders również nie posiada fabuły.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, Ciekawostki, akcja, Square Enix,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
7

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z