Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Powstanie ekranizacja Space Invaders...

Piotrek66 poniedziałek, 11 lipca 2011, 16:37 O grach inaczej
Space Invaders
Space Invaders

Po ogłoszeniu prac nad ekranizacją Astereoids nie sądziliśmy, że można wymyślić coś „oryginalniejszego”. Myliliśmy się. Producent wspomnianego filmu postanowił bowiem przenieść na ekrany kin kolejną kultową grę. Tym razem padło na… Space Invaders.

Jak odnosi portal Hollywood Reporter, producenci Lorenzo di Bonaventura i Gigi Pritziker z wytwórni Odd Lot Entertainment przejęli prawa do serii Space Invaders i zamierzają nakręcić na jej podstawie film. W tej chwili poszukują jego scenarzysty. A ten będzie miał nie lada zadanie – stworzyć fabułę ekranizacji gry, która takiej w zasadzie nie miała.

To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie Bonaventury. Jakiś czas temu ogłosił on bowiem, że zamierza zrobić film oparty na innej kultowej produkcji – Astereoids. A ta, jak wiemy, podobnie jak Space Invaders również nie posiada fabuły.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, Ciekawostki, akcja, Square Enix,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
2

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z