Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTwórcy Bodycount: "Bulletstorm udowodnił, że istnieje miejsce na rynku nie tylko dla Call of Duty"

Piotrek66 sobota, 2 lipca 2011, 9:00 News
Bulletstorm
Bulletstorm

Tworzony przez Codemasters Bodycount będzie w dużej mierze podobny do polskiego Bulletstorma – podobnie, jak produkcja People Can Fly, głównym elementem rozgrywki stanie się szalona i niczym nieskrępowana jatka. W jednym z wywiadów twórcy gry przyznali, że dzieło Polaków było swego rodzaju testem dla tego typu FPS-ów.

Andy Wilson, reżyser Bodycount, w wywiadzie udzielonym serwisowi CVG stwierdził, że Bulletstorm był sprawdzianem rynkowym dla gry Codemasters. Jak wyjaśnia:

To obiecujące. Bulletstorm pokazał, że istnieje miejsce na rynku nie tylko dla Call of Duty. Udowodnił, że jest miejsce pomiędzy takimi wielkimi grami, jak Battlefield, czy Medal of Honor. To miłe, że wciąż możesz wydać sprzedającego się w wielu milionach FPS-a, który nie jest którąś z wymienionych produkcji.

Jak dodaje:

Obserwowaliśmy Bulletstorma i uważam, że spokojnie można powiedzieć, że był dla nas swego rodzaju <sprawdzianem>. Jako że ukazał się wcześniej [od naszej gry], byliśmy bardzo zainteresowani tym, jak sobie poradzi i jest to dla nas dobry znak.

Innym przykładem, który podał Wilson jest Brink, choć zdaje sobie sprawę, że obecnie gra ta posiada kilka poważnych problemów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Rynek gier, FPS, People Can Fly, EA Polska, Electronic Arts, Codemasters,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 3 lipca 2011, 11:05   Gurthang

Bulletstorm był grą bardzo dobrą głównie dzięki skillshotom. Gdyby nie było ich w tej grze to byłby zwyczajny, bardzo średni FPS. Zgadzam się również ze stwierdzeniem że jest to gra na raz. Nie ma w niej nic co sprawiłoby że chce się ją przechodzić kilka razy (ale dla mnie taka jest większość nowych gier - przejdź i zapomnij) nawet perspektywa odblokowania nowych skillshotów, po prostu jest zbyt liniowa.

niedziela, 3 lipca 2011, 10:37   RuX

@lubro A tu cię zaskoczę, grałem, i nawet przeszedłem całego.
Sory, że napisałem, że jest mało skryptów, może za dużo wbijałem
slepia w Trishke i prze z to ich nie zauważyłem. Sory, że jestem
takim lamerem iż gram w gry inne niż ty i, że są one tak żałosne
jak bulletstorm. Moim lamersko frajerskim zdaniem(i pewnie też
wielu osób z forum) Bulletstorm jest grą lepszą niż przestażałe
cody. Jeszcze raz przepraszam za to, że kupiłem grę pcf Bulletstorm.

sobota, 2 lipca 2011, 22:26   Fuadex

A Bulletstorm nie miał kilku poważnych problemów!? Gra jest świetna, ale do przejścia, na raz, dwa, może trzy. Sieka świetna, sporo innowacji [albo ciekawie zmodernizowanych elementów, które były już na rynku]. Ciekawy jestem jak będzie wyglądać sprawa Bodycounta... Jasne jednak jest, że dla nowych, dobrych gier zawsze znajdzie się miejsce. Nie zawsze komercyjnie wypali ale jednak gry typu: Mirror&039;s Edge, R.U.S.E. wprowadziły na rynek coś świeżego. Wysoka jakość, i co prawda niska sprzedaż, to coś nowego..

sobota, 2 lipca 2011, 18:15   Defhel

Bulleststorm mimo że był bardzo liniowy był grą świętną która pożyła by dłużej z dobrym multi, które było średnie i nudziło po czasie... ale skillshoty to naprawdę miła rzecz, gdzie zwykły headshot nie wystarczy bo trzeba kogoś wrzucić na kaktusa :>

sobota, 2 lipca 2011, 17:11   Chmielok

Poza tym, to zaprzeczenie ostatnich slow Piotrusia Molyneux, ktory mowil, ze gry sa dzisiaj bardzo podobne, a na oryginalnym pomysle nie da sie zarobic ;)

sobota, 2 lipca 2011, 17:08   DanteCZYsnake

wow oby rozpoczęło się robienie gier 15h +

sobota, 2 lipca 2011, 16:34   Wcogram

BS był i jest słabą grą z dobrą reklamą na którą sam się złapałem. Fajny pomysł z killshotami nie został w pełni wykorzystany. Długość rozgrywki, walka z bossami, skrypty wszystko to wady. Multiplayer nudny i monotonny a można było z tego zrobić naprawdę dobrą rzecz a tak to już pewnie nikt w to nie gra ja wole BC2 lub cod4. Nie wiem co za sprawdzian BS mógł mieć jak się strasznie mierni sprzedał ale tak to się kończy jak gra ma reklamę a nie ma żadnej treści, zawartości.

sobota, 2 lipca 2011, 15:00   qweas123

@lubro Bulletstorm nie jest "jednym wielkim skryptem" nie wiem czy grałeś w tą grę ale mam mało skryptów, chociaż jest liniowa ja tego bardzo nie odczuwałem i dla mnie jest to niezły i trochę inny FPS niż te cody, mohy, bfy... Multiplayer też nawet niezły i znów inny niż cały rynek... Poco PCF miałoby robić następny klon CODa(?)...

sobota, 2 lipca 2011, 14:46   Vysogota

L.A Noire też jest grą na raz, co nie znaczy, że jest zła. Ba, jest naprawdę świetna. To samo można powiedzieć o nowej Alicji, czy BF BC2. Oczywiście jeśli o singla idzie. A Bulletstorma można było z przyjemnością przejść dwa razy, chociażby po to, żeby powbijać nowe skillshoty.

sobota, 2 lipca 2011, 14:37   Marcines

Dokładnie, zgadzam się z stwierdzeniem, że Bulletstorm był grą bardzo dobrą, ale na raz.POtem nie chce się już przechodzić tego samego 2 raz.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z