Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dungeons & Dragons: Daggerdale - Klasa wojownika w akcji [WIDEO]

Hut wtorek, 5 kwietnia 2011, 8:37 News
Dungeons & Dragons: Daggerdale
Dungeons & Dragons: Daggerdale

Mówiąc szerze już teraz widać, że szumnie zapowiadany powrót marki Dungeons & Dragons do świata gier wideo nie będzie aż tak "epicki" jak można by oczekiwać. Cóż, trudno. Zamiast Baldur's Gate 3 dostajemy Daggerdale. A w Daggerdale dostajemy wojownika. Oto, jak wygląda.

Klasa wojownika - jedna z czterech? - w Dungeons & Dragons: Daggerdale

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 6 kwietnia 2011, 10:51   Alaknar

@Dexter666 - niestety, licencja zawsze obejmuje aktualną wersję. Dlatego nie ma możliwości robienia już gier na AD&D, czy DnD 3/3.5, ani nie ma możliwości umiejscowienia produkcji w porzuconych światach (vide Planescape). Too bad...

środa, 6 kwietnia 2011, 7:14   Silveria

Ciekawe co z tego wyjdzie. A co do Baldur&039;s Gate 3... Wielu liczy na to po cichu, ale szczerze powiedziawszy to poprzednie części BG już tworzą spójną opowieść, zwieńczoną dodatkiem Tron Bhaala, więc sensowna kontynuacja byłaby problemem dla twórców. Nie mówiąc już o ewentualnych narzekaniach na wykorzystywanie znanego tytułu, gdyby padła decyzja o tworzeniu nowej historii. Marudni jesteśmy :)

wtorek, 5 kwietnia 2011, 18:54   Dexter666

@Alaknar inna możliwość to zignorować edycję 4, i zmajstrować coś konkretnego na zasadach 3,5 :). Nie wiem tylko czy jeśli autorzy wykupili prawa do DnD, mają możliwość operowania wybraną edycją, czy MUSZĄ się trzymać "teraźniejszości". @Guthan za to twój komentarz zasługuje na Pulitzera ?.

wtorek, 5 kwietnia 2011, 17:35   rumbur

Mnie się podobają kółeczka pod postaciami, poza tym nie wiem dlaczego ale przypomina mi to Neverwinter Nights.

wtorek, 5 kwietnia 2011, 15:21   Alaknar

Panom (i Paniom) narzekającym, że "teraz się nie robi takich cRPGów jak kiedyś, teraz to tylko h&039;n&039;s" pragnę przypomnieć, że dawne cRPG to były TYLKO i WYŁĄCZNIE dungeon crawlery.
@Dexter666 - oczywiście, jednak czasami mechanika ewidentnie przeszkadza. : ) W kontekście DnD 4 lepiej jest po prostu wywalić ją przez okno i zrobić storytelling. Albo zostawić i machnąć dungeon crawlera, do czego nadaje się wybitnie.

wtorek, 5 kwietnia 2011, 14:42   Starctus

nic nie odda stargego dobrego klimatu D&D

wtorek, 5 kwietnia 2011, 13:35   AoRet

cRPGi umarly, nie ma co liczyc na rychle zmartwychwstanie.

wtorek, 5 kwietnia 2011, 13:08   Dexter666

Szczerze mówiąc z edycją 4 miałem kontakt jedynie przelotny, bo zaledwie po dwóch sesjach z resztą graczy powróciliśmy do 3,5 a niechciane książki zalegają w szafce. No ale moim zdaniem naprawdę dobrego rpg można zrobić nawet przy użyciu mechaniki równie "uproszczonej", co ta w najnowszych podręcznikach. Tu dla przykładu dajmy choćby pierwsze dwie części Gothic. No ale jeśli autorzy od początku zdecydowali że Daggerdale ma byś h&039;n&039;s, to tym właśnie będzie nawet gdyby wrzucić go w "sos 3,5".

wtorek, 5 kwietnia 2011, 11:55   Grim

Zamiast jęczeć i narzekać pograjcie sobie w Dungeons & Dragons Online, a gry pokroju Dragon Age zostawcie konsolowcom, niech się jarają że mają rpg :)

wtorek, 5 kwietnia 2011, 11:40   MetmaN666

Czy to jest na silniku DA???? Bo tak wyglada.

Podobne newsy

Wielka wyprzedaż gier na X360. Dishonored, Halo: Reach i inne...

News
wtorek, 18 lutego 2014

wielka-wyprzedaz-gier-na-x360-dishonored-halo-reach-i-inne Nie tylko Sony i Valve wprowadza interesujące promocje. Microsoft wystartował właśnie z ciekawą wyprzedażą, w ramach której przez najbliższy tydzień będzie można kupić wiele produkcji na X360 po znacznie niższych cenach. Na pierwszy ogień poszły m.in. Dishonored i Halo: Reach.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z