Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSzukamy następcy CormaCa!

Qnik piątek, 18 marca 2011, 21:30 CD-Action

Nasz redakcyjny kolega co prawda nigdzie się nie wybiera, do osiągnięcia wieku emerytalnego zostało mu jeszcze ponad 35 lat, ale nie przeszkadza nam to szukać nowych współpracowników, tworząc newsa z tak tanio chwytliwym tytułem. I w przeciwieństwie do poprzedniego takiego ogłoszenia, tym razem szukamy także ludzi do czasopisma. I nie tylko piszących. Znajdą się chętni?

Oczywiście nie będzie łatwo. Szukamy zarówno ludzi umiejących pisać, jak i twórców bardziej multimedialnych – montażystów, autorów filmików, animacji, grafików itp.

Zgłoszenia prosimy o wysyłanie mailem pod adres zapowiedzi@cdaction.pl. Uprzedzamy: muszą być napisane ściśle według schematu poniżej. Szukamy tylko współpracowników potrafiących czytać ze zrozumieniem i umiejących się dostosować do wytycznych, więc maile niespełniające wymogów będą kasowane bez litości i zastanowienia. :)

- W każdym zgłoszeniu wpisz w temacie maila: [Imię], [Wiek], [Miasto, w którym mieszkasz], [Platformy, na których grasz - najlepiej w kolejności od tej dla was najważniejszej do najmniej ważnej] (np. „Mariusz, 22 lata, Przemyśl, PC i X360”)

- Jeśli interesuje Cię pisanie tekstów, do maila dołącz plik DOC z przykładowym tekstem o tematyce związanej z grami lub sprzętem (i nie chodzi o pilarki spalinowe, tylko o rzeczy, o których piszemy na łamach). Może to być krótka zapowiedź, recenzja lub felieton (do 3500 znaków wliczając spacje). Wyobraź sobie, że piszesz to bezpośrednio do CDA, więc zwróć uwagę na kompozycję tekstu (ile zajmuje wstęp, ile poszczególne akapity itd.). O tym, że tekst musi być jak najciekawszy, najbardziej kompetentny i napisany lekko, pisać chyba nawet nie musimy?

- Jeśli interesuje Cię „multimedialna” współpraca, wyślij pokaz swoich umiejętności. Jeśli jesteś montażystą – link do zmontowanego przez siebie filmu. Jeśli grafikiem – dodaj plik JPG z jakimś swoim dziełem. Jeśli masz jakiś inny talent, który wydaje Ci się pożyteczny dla CD-Action – nie wahaj się go przedstawić.

Czekamy na zgłoszenia przez najbliższy tydzień. Kolejność wysyłania prac nie ma żadnego znaczenia, ważne jest to, by tekst/materiał był jak najciekawszy i najlepiej dopracowany. I to musi być jedno dzieło – jeśli dysponujesz wieloma, wybierz to, które uznasz za najlepsze.

Co można zyskać? Do najbardziej obiecujących autorów się odezwiemy i może nawiążemy dłuższą współpracę? Redakcja jest pełna osób, które kiedyś były czytelnikami...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ogłoszenia,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 24 marca 2011, 23:15   Yeti

Nie wiecie, czy tabelka z oceną i +/- wlicza się do limitu?^^

czwartek, 24 marca 2011, 14:51   TheKilzer

@Zolwik03 Nie ma za co. Ja chciałbym ci podziękować za pokazanie błędu inaczej pewnie wszędzie bym tak pisał.

czwartek, 24 marca 2011, 13:53   GARY93

Mam nadzieję, że kilka najlepszych prac będzie zamieszczona na płytce. Chętnie popatrzę co tam przeciętny Kowalski potrafi

czwartek, 24 marca 2011, 13:38   dyskograf

Jakim sposobem redakcja ma wam już w tym momencie odpowiadać, jeżeli jeszcze nie minął termin oddawania prac?

czwartek, 24 marca 2011, 13:01   63robson

This is bullshit... : http:www.youtube.com/watch?v=G6fFKkmIrWM

czwartek, 24 marca 2011, 11:02   Tenebrael

A ja mam pytanie do redakcji (o ile ktokolwiek tu zagląda :P). Czy dacie jakieś info, gdy cała sprawa się zakończy? W sensie coś w stylu: "Ok, koniec pisania. Ci, których twórczość się nam spodobała, już o tym wiedzą, a reszta - lipa".

czwartek, 24 marca 2011, 9:00   Zolwik03

@TheKilzer Sorry, ale jestem trochę przewrażliwiony na punkcie ortografii. Ja się nigdy nie kieruję tego typu słownikami, nie ufam im

czwartek, 24 marca 2011, 1:11   sps89

kiedy mniej wiecej bedzie sie mozna spodziewac jakiejs odpowiedzi z waszej strony ( o ile taka nastapi)

środa, 23 marca 2011, 23:41   FilipAuditoredeFirenzo

DUSTDEVIL - masz rację, jak musiałem napisać rozprawkę z angola, to miałem minimum 200 słów, a maksymalnie 250... Myślałem, że się wścieknę, gdy musiałem skrócić tekst o około 150 słów -.- Ale cóż poradzić...

środa, 23 marca 2011, 23:36   FilipAuditoredeFirenzo

"nie ograniczajcie twórczości Waszych czytelników!" - już widzę radość redaktora, gdy otwiera plik, po czym zostaje wyświetlony napis "strona 1/8"...

Podobne newsy

Zawartość CD-Action 6/2013

News
piątek, 3 maja 2013

zawartosc-cd-action-62013 Matury! Ale nie mówmy o drobiazgach. Ważne jest to, że najnowszy CDA w sprzedaży już od 7.05 (wtorek). Za 15,99 zł tradycyjnie dostaniecie 132 strony i 2 DVD, a na nich m.in. 3 pełniaki po polsku – doskonały horror Amnesia: Mroczny obłęd, strategię King’s Bounty: Nowe światy i grę akcji Orcs Must Die! Śmierć orkom. Do tego jako bonus dorzuciliśmy pełną wersję antywirusa ArcaVir z półroczną licencją.

Komentarzy:
476

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
2

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z