Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Studio Robomodo odsunięte od marki Tony Hawk?

Piotrek66 środa, 13 października 2010, 19:34 News
Tony Hawk: Shred
Tony Hawk: Shred

Za nieco ponad dwa tygodnie do sklepów trafi Tony Hawk's Shred studia Robomodo, ponoć - według zapowiedzi twórców - dużo lepszy od kiepskiego Tony Hawk's: Ride. Być może będzie to ostatnia odsłona cyklu stworzona przez tę firmę. Jeśli bowiem wierzyć branżowym plotkom, Activision odebrało jej prawa do marki.

Założone w 2008 roku Robomodo stworzyło do tej pory dwie odsłony serii – Ride i Shred. Wygląda na to, że będą to jedyne gry z Tonym Hawkiem stworzone przez tę firmę. Serwis Kotaku, powołując się na kilku anonimowych informatorów, donosi, że w studiu zwolniono od trzydziestu do sześćdziesięciu osób.

Cięcia są rzekomo związane z faktem, że Activision odebrało ekipie prawa do produkcji kolejnych części cyklu. Powyższe rewelacje potwierdził częściowo prezes studia Robomodo, Josh Tsui.

„Zawsze trudno jest pozwolić odejść ciężko pracującym i cennym pracownikom. Robomodo wciąż zatrudnia wszystkich dyrektorów i szefów oraz resztę członków załogi. Wszyscy są zajęci pracując nad przyszłymi projektami i pomysłami, które przekształcą się w innowacyjne gry” – tłumaczy.


Tsui nie zdradził jednak, czy jego studio rzeczywiście zostało odsunięte od marki Tony Hawk. Przedstawiciele Activision nie chcieli komentować „plotek i spekulacji”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 października 2010, 11:34   mister155

@k4cz0r: Wiem, że bym rzucił, grałem w Empiku na X360 xD Ale że własnej konsoli nie mam, to pozostaje mi tylko Tony.

czwartek, 14 października 2010, 1:22   FREEDOM

W sumie to nic ciekawego do serii to studio nie wniosło. Płakać nie będziemy!

środa, 13 października 2010, 22:28   k4cz0r

@mister155, zagrałbyś w któregokolwiek Skate&039;a i od razu odrzuciłbyś Tonego. ;) Mam Skate 2 od początku posiadania konsoli i za nic nie sprzedam bo chętnie raz na jakiś czas odpalę wraz z moim kochanym punkiem w tle i nieco sobie pogrinduje [bo to fajnie się robi].

środa, 13 października 2010, 21:41   mister155

A ja będę stał za ostatnią pecetową częścią ;] Chyba, że w końcu rozszerzą trochę pakiet i my, biedni gracze pecetowi będziemy mogli się pobawić. A patrząc na ostatnie TH, to jakoś się cieszę z zamknięcia studia. Kontroler-deska. ocb?!

środa, 13 października 2010, 20:09   MantroX

Samego Tony&039;ego powinni od tej serii odsunąć, może na dobre wyjdzie ;]

środa, 13 października 2010, 20:01   Venril

Ja dalej będę twardo stał murem za Skate&039;m ;)

środa, 13 października 2010, 19:42   Crusader11

I dobrze, jak Tony Hawk to solidny!

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
5

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z