Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Split/Second: Velocity - nowe DLC już dostępne, kolejne w drodze [WIDEO]

Piotrek66 środa, 13 października 2010, 18:21 News
Split/Second: Velocity
Split/Second: Velocity

Wczoraj do usług Xbox Live i PlayStation Network trafiło nowe DLC do Slit/Second: VelocitySurvival at the Rock. W ciągu najbliższych kilku tygodni twórcy opublikują dwa kolejne dodatki – Deadline oraz Quarry Onslaught.

Dostępne od wczoraj rozszerzenie Survival at the Rock wprowadza do gry nową trasę – Mine Pit Park – oraz tryb Survival Race, w którym gracze muszą ukończyć określoną liczbę okrążeń unikając zrzucanych z ciężarówki wybuchających beczek. DLC kosztuje 560 MSP lub 6,99 dolarów. Poniżej znajdziecie jego zwiastun:

Disney i studio Black Rock ogłosili, że w przyszłym tygodniu, 19 października, światło dzienne ujrzy kolejny płatny dodatek. Deadline przyniesie ze sobą cztery nowe auta – Ryback Coyote Special, Cobretti Centaur, Ryback Javelin i Hanzo Kanobo – oraz tytułowy tryb Deadline. Gracze będą musieli w nim dotrzeć do mety przed upływem czasu, w trakcie wyścigu będzie można jednak znaleźć przedmioty zatrzymujące jego upływ. DLC kosztować będzie 400 MSP lub 4,99 dolarów.

Drugim planowanym rozszerzeniem, które ukaże się 2 listopada, będzie Quarry Onslaught. Zaoferuje on nową trasę – Quarry – oraz tryb Onslaught. Ten ostatni będzie w dużej mierze przypominał znanego z podstawki Air Assault, w którym gracz musiał unikać rakiet wystrzeliwanych przez helikopter. Z tą różnicą, że tym razem na torze znajdzie sie nie jeden kierowca, a kilku. Za dodatek zapłacimy 800 MSP lub 9,99 dolarów.

Tymczasem 16 listopada na rynku ukaże się Split/Second: Velocity w wersji na PSP. Więcej informacji o tej edycji znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 października 2010, 14:24   Koxak

Tego tira to z Death Race wzięli :P

środa, 13 października 2010, 23:42   retroman

Jak zawsze PC olene, trzeba coś zrobić , żeby w ogóle przestali robić te DLC bo to najgorsze co może byc , trzeba dokupywać dodatkowo część gry sobie by zobaczyć co i jak zmienili w grze twórcy.

środa, 13 października 2010, 23:04   vv0!t3k

A co z PC? :(

środa, 13 października 2010, 22:40   Spike217

Jest literówka - Split/Second, a nie Slit/Second

środa, 13 października 2010, 19:28   KoichiSan

Oczywiście... PC olewamy :/

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, Impulse, GamersGate, GMG i GOG.com (03.05?05.05)

News
piątek, 3 maja 2013

oferty-weekendowe-serwisow-cdppl-steam-impulse-gamersgate-gmg-i-gogcom-03050505 W tym tygodniu taniej kupimy wybrane gry Electronic Arts, produkcje Disneya, gry z serii Star Wars, Jagged Alliance: Back in Action wraz z dodatkiem, wszystkie części Deus Eksa, pakiet gier z cyklu Hitman i Just Cause oraz kilkanaście klasyków od EA.

Komentarzy:
35

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z