Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT2011: Targowo-konwentowy rozkład jazdy

Adzior wtorek, 28 września 2010, 20:41 News

Wraz z dzisiejszą zapowiedzią Tokyo Game Show 2011 harmonogram najważniejszych dla branży przyszłorocznych wydarzeń został ustalony. Wiemy już, kiedy spodziewać się największej ilości informacji, prezentacji nowych gier i konferencji prasowych producentów.

W tym roku poza największymi targami E3 i gamescom wiele naświetlonych ekranem monitora i telewizora oczu skierowało się na PAX, na którym między innymi ogłoszono wydanie długo oczekiwanego Duke Nukem Forever.

Oto dni, w które w przyszłym roku powinniśmy wypatrywać kolejnej soczystej porcji nowinek.

Game Developers Conference  – 28 lutego-4 marca, San Francisco (USA)

Penny Arcade Expo East - 11-13 marca, Boston (USA) [data PAX Prime nie została jeszcze ogłoszona]

E3 2011 – 7-9 czerwca, Los Angeles (USA)

Game Developers Conference Europe – 15-17 sierpnia, Kolonia (Niemcy)

gamescom 2011 – 17-21 sierpnia, Kolonia (Niemcy)

Tokyo Game Show 2011 - 15-18 września, Tokio (Japonia)

Jak być na czasie z wiadomościami z tak ważnych happeningów? Czytajcie CDA i śledźcie cdaction.pl, a nic was nie ominie!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: GamesCom, E3 2011, gamescom 2011, Tokyo Game Show 2011,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 października 2010, 0:46   Dessot34

@xKuronox
chciał bym ci powiedzieć że zanim było PGA, gdzieś tam w poznaniu, to w Warszawie już wcześniej były wystawy w centrum Expo i bardzo dobrze że znowu do stolicy to wróci.

środa, 29 września 2010, 12:33   Kuls

Jak ze śląska do Poznania dojechałem, to i do Warszawy jakoś dam radę ;)

środa, 29 września 2010, 10:23   mientek

Poznań Game Arena, aż się łezka w oku kręci, co prawda miałem wrażenie, że od 2 lat z roku na rok traciły, niby kryzys światowy, najlepsze atrakcje i tak były pod sceną główną, nie zapominajmy że było jeszcze stoisko fantasy i paintball :D. W tym roku miałem zamiar wybrać się do Warszawy na on/off jednak gdy zobaczyłem ceny biletów szybko zrezygnowałem. Poza tym będzie to mój protest dla zlikwidowania PGA. Być może on/off okaże się wielką klapą i wrócą nam kochane PGA.

środa, 29 września 2010, 10:04   Hut

@Szpagin - Nie zapomnieliśmy, tylko to nie są imprezy, na których cokolwiek się ujawnia, tylko przygotowane do ich rynków pokazówki znanych gier.

środa, 29 września 2010, 8:23   xKuronox

@nieomylny było PGA ale dziady z Warszawki nam ukradli

środa, 29 września 2010, 0:31   nieomylny

Brakuje mi tylko jakiś polskich eventów. Kojarzy ktoś co w tym klimacie odbywa się w Polsce?

wtorek, 28 września 2010, 22:14   Szpagin

Zapomnieliście dodać listopadowego Igromiru i majowego KRI.

wtorek, 28 września 2010, 21:58   jaQQu

Szkoda, że nie mam ani kasy ani samochodu, chętnie wybrałbym się do Kolonii na gamescom.

wtorek, 28 września 2010, 20:53   Imek

ciekawi mnie czy oprócz redaktorów cda ktoś jeszcze pojedzie na któryś z tych targów/konwentów (nie licząc Niemczech bo są niedaleko)

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Phoenix Wright: Ace Attorney 6 zapowiedziany!

News
wtorek, 1 września 2015

phoenix-wright-ace-attorney-6-zapowiedziany Jeszcze nie usłyszeliśmy, czy dziewiętnastowieczny spinoff z przodkiem Phoeniksa i Sherlockiem Holmesem trafi do nas w zrozumiałym języku, a już zapowiedziano nową część prawniczej sagi. Phoenix Wright: Ace Attorney 6 w grywalnej formie zawita za niecałe trzy tygodnie na targi Tokyo Game Show, a już pojutrze powinniśmy zobaczyć pierwsze screeny z gry i poznać szczegóły fabularne. Czy Maya Fey wróci?

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« sierpień 2020
PWŚCPSN
     12
3456789