Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Split/Second: Velocity - nowe DLC już dostępne. Darmowe i płatne

Piotrek66 środa, 1 września 2010, 9:06 News
Split/Second: Velocity
Split/Second: Velocity

Choć od premiery Split/Second minęło kilka miesięcy, ekipa Black Rock nie opuszcza swojego ostatniego dzieła. Ukazały się dwa pierwsze dodatki DLC do tej "wybuchowej" ścigałki. Jedno darmowe, a drugie płatne.

To "jedno" - darmowe - to Elite Vehicle Livery dodająca nowe elementy graficzne dla samochodów Brawn, Vixen i Raptor.

"Drugie" - płatne - DLC do Split/Second to paczka High Octane Supercar. W jej skład wchodzą trzy zupełnie nowe wozy oraz skórka dla auta Ryback Cyclone. DLC to jest płatne i kosztuje 160 MSP (X360) lub 2 dolary (PS3). Oba rozszerzenia dostępne są tylko na Xboksie 360 i PlayStation 3.

Oba rozszerzenia można już pobrać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 września 2010, 20:55   matiaszek

Mam nadzieje, że na PC też zrobią. Szczerze mówiąc znudziło mi sie ciągłe jeżdżenie w kanałach lub pod kominami w elektrowni...

środa, 1 września 2010, 20:13   brejk

Poprawka...już zassałem i zainstalowałem, sprawdzę jak to wygląda później.

środa, 1 września 2010, 19:58   brejk

Też mi się gra podoba i podobnie jak Bacardi ściągnął bym dodatki... szkoda że są tak dostępne że ich nie ma. Chyba że pojawiły się pod wieczór.

środa, 1 września 2010, 18:12   Bacardi

Mi ta gra przypadła do gustu, więc sprawił bym sobie DLC żeby pośmigać nowymi furami na multi.

środa, 1 września 2010, 17:33   sepiky

To DLC jest trochę zabawne ;p. No bo powiedzmy sobie szczerze: czy te 3 nowe wozy są warte tych pieniędzy? Rozumiem jeszcze jakieś DLC do GTA IV czy Mass Effect&039;a, gdzie jednak dochodziło znacznie więcej. Ale póki ludzie będą takie rzeczy kupować, to twórcy chętnie będą je dodawać.

środa, 1 września 2010, 16:58   Asus93

Niedługo gracze się zbuntują, bo nie dadzą się tak długo oszukiwać. Kupują gry za nie małe pieniądze a póżniej wszystkie jej smaczki zostają wydawane jako płatne DLC jest to chore!!

środa, 1 września 2010, 15:24   eustachy80

DLC do słabej skądinąd gry. Co z tego, że nie ma na PC? Gdyby ten tytuł nie ujrzał światła dziennego światek gier nie stałby się z tego powodu uboższy, nawet kapkę. Kolejny badziewny arcade jakich od zatrzęsienia...

środa, 1 września 2010, 12:40   Priest

I tyle powinno kosztować DLC @2-5$ czyli godzina pracy w USA (przy czym zostanie jeszcze dużo reszty z tej godziny)

środa, 1 września 2010, 10:48   Arkady

Skoro dają DLC płatne to niech zrobia nowe, wybuchowe mapki.

środa, 1 września 2010, 10:20   KoichiSan

Nie ma to jak brak wsparcia dla PC :/

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, Impulse, GamersGate, GMG i GOG.com (03.05?05.05)

News
piątek, 3 maja 2013

oferty-weekendowe-serwisow-cdppl-steam-impulse-gamersgate-gmg-i-gogcom-03050505 W tym tygodniu taniej kupimy wybrane gry Electronic Arts, produkcje Disneya, gry z serii Star Wars, Jagged Alliance: Back in Action wraz z dodatkiem, wszystkie części Deus Eksa, pakiet gier z cyklu Hitman i Just Cause oraz kilkanaście klasyków od EA.

Komentarzy:
35

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z