Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFreeware: pora ruszyć głową!

Phnom środa, 24 lutego 2010, 14:12 News
Rusz głową! To nie boli!
Rusz głową! To nie boli!

Jeżeli lubisz gry logiczno-zręcznościowe typu World of Goo czy Crayon Physics Deluxe, to niewątpliwie spodoba ci się nasz dzisiejszy freeware.

FIG
FIG
FIG
FIG

Reguły panujące w FIG (Floating Islands Game) są następujące: wykorzystując elementy znajdujące się na planszy, kierujemy naszego podopiecznego o inteligencji równej lemmingowi, tak aby zebrał wszystkie gwiazdki porozrzucane na mapie, a następnie bezpiecznie dotarł do chorągiewki umieszczonej na końcu każdego poziomu. Wbrew pozorom zadanie to wcale nie jest proste. Niekiedy będziemy zmuszeni wykazać się duży refleksem i umiejętnością kojarzenia faktów, aby nasz człowieczek nie zginął. Sama gra oferuje ponad 30 poziomów, które różnią się nie tylko kolorystyką, ale także stopniem trudności.

Duże uznanie należy się twórcom za świetnie zrealizowaną oprawę dźwiękową. Muzyka wpada w ucho i buduje niepowtarzalną atmosferę (sam soundtrack można ściągnąć stąd). Poza tym produkcja charakteryzuje się bardzo ładną, ręcznie rysowaną grafiką.

FIG to niewątpliwie tytuł godny polecenia. Tą niecodzienną produkcję powinni docenić wszyscy miłośnicy łamigłówek z elementami gier zręcznościowych. FIG-a możecie pobrać STĄD. Warto wypróbować!

Autorem tekstu jest: FreeMan

---

Freeware to kącik, w którym regularnie dostarczamy wam duże i małe, nowe i stare, ale przede wszystkim DARMOWE gry. Więcej freeware’ów znajdziecie co miesiąc w CD-Action, a także w specjalnym wątku na forum, w którym możecie się również podzielić własnymi propozycjami.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Freeware,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 25 lutego 2010, 9:33   Tressela

Świetna muzyka :]

środa, 24 lutego 2010, 19:31   zakiewicz

Phun and world of goo rulez ale można pograć i w to!

środa, 24 lutego 2010, 15:32   Reon

Odświeżany kotlet?

środa, 24 lutego 2010, 15:01   KB1

Phun lepszy...

środa, 24 lutego 2010, 14:20   Krzysio555

już w to grałem pamiętam jak kiedyś daliście to na płytce :)

Podobne newsy

[Ogarnij] Titan Souls

News
środa, 25 grudnia 2013

ogarnij-titan-souls Święta = dużo wolnego czasu. Jeżeli przeszliście już kultowe klasyki pokroju Dark Souls i Shadow of the Colossus, to może zainteresuje was Titan Souls. Stworzona w ciągu kilku dni (z okazji Ludum Dare), świetna gierka mocno nimi zainspirowana. Macie jeden punkt HP, macie jedną strzałę i czterech bossów do pokonania. Łatwo nie jest.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z