Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Newsy & Artykuły

RSS - Subskrybuj

HIT Powrót do zemsty... ZNOWU! - Wrażenia z godzinnej sesji MGR: Revengeance na PC

Dodane przez: Blogi wtorek, 14 stycznia 2014, 12:10 Blogi
Powrót do zemsty... ZNOWU! - Wrażenia z godzinnej sesji MGR: Revengeance na PC

Kilka dni temu, nasz bloger zoldator, opublikował na swoim blogu pierwsze wrażenia z pecetowej wersji Metal Gear Rising: Revengeance. I podobnie jak ja jest po prostu zachwycony.

Komentarzy:
64

HIT [Blogi] We only want to socialize...

Dodane przez: Abyss poniedziałek, 13 stycznia 2014, 10:20 Blogi
[Blogi] We only want to socialize...

Gry ostatnio stały się bardziej społecznym zjawiskiem niż kiedykolwiek. Gra coraz więcej osób, coraz więcej osób o nich mówi i reklamuje, podejrzewam też że prawie każdy, kto to czyta ma konto na Steamie i w tej czy innej społeczności graczy się udziela. A jeśli wam powiem, że musimy brnąć w to jeszcze dalej?

Komentarzy:
4

HIT Blogexpress #4 - głosowanie na wpis roku!

Dodane przez: Soaps poniedziałek, 13 stycznia 2014, 9:59 Blogi
Blogexpress #4 - głosowanie na wpis roku!

Nowy blogexpress, głosowanie na wpis roku. To wszystko w tym tygodniu. Mam teraz trochę lepszy sprzęt, taki sam zapał do pracy i szczerą nadzieję, że będzie wam się miło słuchało. Jeśli o niczym nie zapomniałem, to jadziem!

Komentarzy:
0

HIT Blogexpress #3

Dodane przez: Soaps poniedziałek, 6 stycznia 2014, 13:52 Blogi
Blogexpress #3

I jest kolejny odcinek Blogexpressu. Zanim przejdziecie do odsłuchiwania i przede wszystkim czytania zapytanie: w jaki dzień chcielibyście te odcinki widzieć? Piątek, sobota, niedziela czy jest to wam obojętne? Oczywiście mnie najbardziej odpowiada z różnych względów kombinacja weekendowa (chyba każdy wie jak się człowiek czuje w piątek?), ale chętnie usłyszę co wy macie do powiedzenia. To tyle, miłego oglądania!

Komentarzy:
2

HIT Blogexpress - wszystkiego w 2014 roku!

Dodane przez: Soaps wtorek, 31 grudnia 2013, 17:17 Blogi
Blogexpress - wszystkiego w 2014 roku!

Postarałem się zrobić całość krótko, rozrywkowo i przyswajalnie, ale wiecie, że kształt wideoprzeglądu blogów zależy tylko i wyłącznie od was! Spodziewajcie się kolejnych odcinków, dodania czegoś dla waszych oczu, zapraszania co jakiś czas gości i przeróżnych innych rzeczy. Tymczasem - zapraszam na drugi (a pierwszy na głównej cdaction.pl) i ostatni w tym roku Blogexpress!

Komentarzy:
20

HIT [BLOGI] Porozmawiajmy o grze THIEF

Dodane przez: Blogi czwartek, 28 listopada 2013, 12:38 Blogi
[BLOGI] Porozmawiajmy o grze THIEF

Nasz bloger AttonRandom postanowił porozmawiać z wami o nadchodzącej grze Thief. O czym konkretnie? O tym, że nie należy jej nienawidzić przed premierą, i że wbrew pozorom nie ma związku z kultową serią.

Komentarzy:
6

HIT [BLOGI] O Horrorach i F.E.A.R. Słów Kilka, Głównie O Tym Pierwszym

Dodane przez: Blogi sobota, 23 listopada 2013, 10:00 Blogi
[BLOGI] O Horrorach i F.E.A.R. Słów Kilka, Głównie O Tym Pierwszym

Nasz bloger Rankin napisał: "Męczę ostatnio wszystkie odsłony F.E.A.R. i jakoś naszła mnie refleksja - te gry nie są straszne. Nawet nie są specjalnie, hm, wstrząsające, jak Dead Space, mimo powtarzających się opinii, że to jedne z najlepszych horrorów growych". Reszta jego wpisu jest refleksją na temat horroru i tego, co czyni go strasznym. Czy F.E.A.R. jest więc horrorem? I dlaczego nie?

Komentarzy:
26

HIT [BLOGI] Dobre wymysły mijającej generacji: achievements

Dodane przez: Blogi piątek, 22 listopada 2013, 16:25 Blogi
[BLOGI] Dobre wymysły mijającej generacji: achievements

"Jako, że generacja konsol już właściwie za nami i wszędzie widać różnorakie podsumowania gier, dobrych rzeczy i złych rzeczy jakie przyniosły ostatnie lata ja też postanowiłem zająć się jedną ciekawą funkcją, która pojawiła się wraz z nadejściem poprzedniej już generacji, a często jest w zestawieniach pomijana - achievementy i trofea", zaczął swój świetny wpis nasz bloger Abyss. Przeczytajcie resztę!

Komentarzy:
14

HIT [BLOGI] Siedem Grzechów Głównych nowego Hitmana

Dodane przez: Blogi środa, 30 października 2013, 15:00 Blogi
[BLOGI] Siedem Grzechów Głównych nowego Hitmana

Nasz bloger Otton uznał, że od premiery Hitman: Rozgrzeszenie minęło już trochę czasu, więc jego tekstu nie należy traktować jako klasycznej recenzji. Raczej jako porównanie piątki do poprzedniczek - i jest to bardzo, bardzo ciekawa i wnikliwa analiza.

Komentarzy:
38

HIT [BLOGI] Bohater zaginiony - Heroes of Might & Magic V (2003)

Dodane przez: Blogi wtorek, 29 października 2013, 16:00 Blogi
[BLOGI] Bohater zaginiony - Heroes of Might & Magic V (2003)

Nasza blogowa Ylthin cały czas mnie zaskakuje swoją znajomością serii Heroes of Might & Magic. Tym razem napisała świetny tekst o... Heroes of Might & Magic V, którego nie było. Fantastyczne rzeczy!

Komentarzy:
10

HIT [BLOGI] Źródło kryzysu, czyli witamy w kieszonkowym Midgardzie.

Dodane przez: Blogi poniedziałek, 28 października 2013, 16:00 Blogi
[BLOGI] Źródło kryzysu, czyli witamy w kieszonkowym Midgardzie.

Nasz bloger b3rt jest fanatykiem Final Fantasy VII. Tak samo, jak ja. Nie mogłem więc przegapić jego wpisu o Crisis Core i... no wy też nie powinniście. Świetna rzecz - czytajcie!

Komentarzy:
15

HIT Weekendowy Przegląd Blogów: Ciemno wszędzie tylko nie tu

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 18:40 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Ciemno wszędzie tylko nie tu

Coraz zimniej i ciemniej na dworze, nikomu się wychodzić nie chce (no dobra, może tylko mnie) to i tekstami obrodziło. Dzisiaj macie dużo do poczytania, więc nie zabieram wam ani chwili i życzę miłej lekturki!

Komentarzy:
0

HIT [BLOGI] Piractwo przez wieki

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 14:35 Blogi
[BLOGI] Piractwo przez wieki

Nasz bloger Rorschach odpowiedział na wezwanie i dostarczył tekst o piratach - o ich zwyczajach, mitach z nimi związanych i przeróżnych innych sprawach, o których czyta się fantastycznie. Czym różnił się korsarz od bukaniera? Czytajcie!

Komentarzy:
3

HIT [BLOGI] Outcast

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 8:00 Blogi
[BLOGI] Outcast

Nasz bloger, AttonRandom, postanowił przypomnieć światu o stareńkiej grze, która tak kiedyś, jak i dzisiaj, podbija serca graczy. Wpis jest na czasie m.in. dlatego, że: "Ostatnio fanami pewnego kultowego tytułu z końca lat 90. wstrząsnęła bardzo ważna dla nich wiadomość. Otóż jego twórcy po wielu latach otrzymali prawo do marki i szykują jej reaktywację". Tak, mowa o Outcast.

Komentarzy:
8

HIT [BLOGI] Fran Bow

Dodane przez: Blogi piątek, 25 października 2013, 9:54 Blogi
[BLOGI] Fran Bow

bielik42 na swoim blogu postanowił napisać coś o demie gry, do której zachęcaliśmy w magazynie, a które trafiło na naszą płytę. Jest... ciekawie i dość makabrycznie.

Komentarzy:
3

HIT [BLOGI] Miasto utracone - The Forge (Heroes of Might & Magic III)

Dodane przez: Blogi czwartek, 24 października 2013, 19:22 Blogi
[BLOGI] Miasto utracone - The Forge (Heroes of Might & Magic III)

Nasza blogerka Ylthin swój świetny wpis zaczęła tak: "Przystańcie na moment i posłuchajcie... Oto opowieść o zaginionym mieście Kuźni, mieście nie do Mocy ni Magii należącym, a nauki i technologii, jakiej nie widziały oczy śmiertelnych. Opowieść o tym, co mogło być - a nie nastało...". Teraz nie macie wyboru - musicie przeczytać.

Komentarzy:
42

HIT Pospolite ruszenie - blogerzy do boju!

Dodane przez: Berlin poniedziałek, 14 października 2013, 10:45 Blogi
Pospolite ruszenie - blogerzy do boju!

Przez cały weekend pojawiały się na naszej stronie teksty związane z filmem - w ten sposób zaczęliśmy "weekendy z...", czyli nowy cykl na cdaction.pl. Przez najbliższe kilka tygodni będziemy sprawdzać różne formuły i pomysły, aż w końcu zdecydujemy, czy zagrało tak, jak mieliśmy nadzieję, że zagra. W ten weekend chcemy zaprosić was, blogerów, do wspólnej zabawy...

Komentarzy:
7

Weekendowy Przegląd Blogów: Ding dong!

Dodane przez: Blogi niedziela, 6 października 2013, 18:30 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Ding dong!

Witam was serdecznie w kolejnym (którym to już?) przeglądzie blogowym. Jak wypadł ten tydzień dla naszej ukochanej blogosfery. Na moje oko, całkiem dobrze szczególnie jeżeli jesteście fanami filmów wszelakich. To w sumie na co ja jeszcze czekam?

Komentarzy:
0

HIT Weekendowy Przegląd Blogów: Wierszokleta z garażu

Dodane przez: Blogi sobota, 14 września 2013, 11:30 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Wierszokleta z garażu

Jak obiecałem, takoż uczynię - napiszę co nieco, potem się zwinę! Z obietnicą zgodnie forma inna, a wszystkiemu moja wena winna. Więc siądźcie wygodnie i podnieście głowy - mam dla was jak zawsze kolejny przegląd blogowy (i przepraszam was, że w tym całym hałasie w zeszłym tygodniu wpis nie był o czasie)!

Komentarzy:
1

HIT Weekendowy Przegląd Blogów: Z dużej chmury duży deszcz

Dodane przez: Blogi niedziela, 8 września 2013, 12:00 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Z dużej chmury duży deszcz

Standardowe już powitanko z mojej strony - witam was w kolejnym przeglądzie blogów! Na przyszły tydzień planuję małego (i niedawno zapowiadanego) speciala, żebyście nie znudzili się zbytnio standardową formułą serwowaną przeze mnie. Jeśli chodzi o tu i teraz - bez dwóch zdań, macie co czytać!

Komentarzy:
3

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z