Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Newsy & Artykuły

RSS - Subskrybuj

HIT Powrót do zemsty... ZNOWU! - Wrażenia z godzinnej sesji MGR: Revengeance na PC

Dodane przez: Blogi wtorek, 14 stycznia 2014, 12:10 Blogi
Powrót do zemsty... ZNOWU! - Wrażenia z godzinnej sesji MGR: Revengeance na PC

Kilka dni temu, nasz bloger zoldator, opublikował na swoim blogu pierwsze wrażenia z pecetowej wersji Metal Gear Rising: Revengeance. I podobnie jak ja jest po prostu zachwycony.

Komentarzy:
64

HIT [Blogi] We only want to socialize...

Dodane przez: Abyss poniedziałek, 13 stycznia 2014, 10:20 Blogi
[Blogi] We only want to socialize...

Gry ostatnio stały się bardziej społecznym zjawiskiem niż kiedykolwiek. Gra coraz więcej osób, coraz więcej osób o nich mówi i reklamuje, podejrzewam też że prawie każdy, kto to czyta ma konto na Steamie i w tej czy innej społeczności graczy się udziela. A jeśli wam powiem, że musimy brnąć w to jeszcze dalej?

Komentarzy:
4

HIT Blogexpress #4 - głosowanie na wpis roku!

Dodane przez: Soaps poniedziałek, 13 stycznia 2014, 9:59 Blogi
Blogexpress #4 - głosowanie na wpis roku!

Nowy blogexpress, głosowanie na wpis roku. To wszystko w tym tygodniu. Mam teraz trochę lepszy sprzęt, taki sam zapał do pracy i szczerą nadzieję, że będzie wam się miło słuchało. Jeśli o niczym nie zapomniałem, to jadziem!

Komentarzy:
0

HIT Blogexpress #3

Dodane przez: Soaps poniedziałek, 6 stycznia 2014, 13:52 Blogi
Blogexpress #3

I jest kolejny odcinek Blogexpressu. Zanim przejdziecie do odsłuchiwania i przede wszystkim czytania zapytanie: w jaki dzień chcielibyście te odcinki widzieć? Piątek, sobota, niedziela czy jest to wam obojętne? Oczywiście mnie najbardziej odpowiada z różnych względów kombinacja weekendowa (chyba każdy wie jak się człowiek czuje w piątek?), ale chętnie usłyszę co wy macie do powiedzenia. To tyle, miłego oglądania!

Komentarzy:
2

HIT Blogexpress - wszystkiego w 2014 roku!

Dodane przez: Soaps wtorek, 31 grudnia 2013, 17:17 Blogi
Blogexpress - wszystkiego w 2014 roku!

Postarałem się zrobić całość krótko, rozrywkowo i przyswajalnie, ale wiecie, że kształt wideoprzeglądu blogów zależy tylko i wyłącznie od was! Spodziewajcie się kolejnych odcinków, dodania czegoś dla waszych oczu, zapraszania co jakiś czas gości i przeróżnych innych rzeczy. Tymczasem - zapraszam na drugi (a pierwszy na głównej cdaction.pl) i ostatni w tym roku Blogexpress!

Komentarzy:
20

HIT [BLOGI] Porozmawiajmy o grze THIEF

Dodane przez: Blogi czwartek, 28 listopada 2013, 12:38 Blogi
[BLOGI] Porozmawiajmy o grze THIEF

Nasz bloger AttonRandom postanowił porozmawiać z wami o nadchodzącej grze Thief. O czym konkretnie? O tym, że nie należy jej nienawidzić przed premierą, i że wbrew pozorom nie ma związku z kultową serią.

Komentarzy:
6

HIT [BLOGI] O Horrorach i F.E.A.R. Słów Kilka, Głównie O Tym Pierwszym

Dodane przez: Blogi sobota, 23 listopada 2013, 10:00 Blogi
[BLOGI] O Horrorach i F.E.A.R. Słów Kilka, Głównie O Tym Pierwszym

Nasz bloger Rankin napisał: "Męczę ostatnio wszystkie odsłony F.E.A.R. i jakoś naszła mnie refleksja - te gry nie są straszne. Nawet nie są specjalnie, hm, wstrząsające, jak Dead Space, mimo powtarzających się opinii, że to jedne z najlepszych horrorów growych". Reszta jego wpisu jest refleksją na temat horroru i tego, co czyni go strasznym. Czy F.E.A.R. jest więc horrorem? I dlaczego nie?

Komentarzy:
26

HIT [BLOGI] Dobre wymysły mijającej generacji: achievements

Dodane przez: Blogi piątek, 22 listopada 2013, 16:25 Blogi
[BLOGI] Dobre wymysły mijającej generacji: achievements

"Jako, że generacja konsol już właściwie za nami i wszędzie widać różnorakie podsumowania gier, dobrych rzeczy i złych rzeczy jakie przyniosły ostatnie lata ja też postanowiłem zająć się jedną ciekawą funkcją, która pojawiła się wraz z nadejściem poprzedniej już generacji, a często jest w zestawieniach pomijana - achievementy i trofea", zaczął swój świetny wpis nasz bloger Abyss. Przeczytajcie resztę!

Komentarzy:
14

HIT [BLOGI] Siedem Grzechów Głównych nowego Hitmana

Dodane przez: Blogi środa, 30 października 2013, 15:00 Blogi
[BLOGI] Siedem Grzechów Głównych nowego Hitmana

Nasz bloger Otton uznał, że od premiery Hitman: Rozgrzeszenie minęło już trochę czasu, więc jego tekstu nie należy traktować jako klasycznej recenzji. Raczej jako porównanie piątki do poprzedniczek - i jest to bardzo, bardzo ciekawa i wnikliwa analiza.

Komentarzy:
38

HIT [BLOGI] Bohater zaginiony - Heroes of Might & Magic V (2003)

Dodane przez: Blogi wtorek, 29 października 2013, 16:00 Blogi
[BLOGI] Bohater zaginiony - Heroes of Might & Magic V (2003)

Nasza blogowa Ylthin cały czas mnie zaskakuje swoją znajomością serii Heroes of Might & Magic. Tym razem napisała świetny tekst o... Heroes of Might & Magic V, którego nie było. Fantastyczne rzeczy!

Komentarzy:
10

HIT [BLOGI] Źródło kryzysu, czyli witamy w kieszonkowym Midgardzie.

Dodane przez: Blogi poniedziałek, 28 października 2013, 16:00 Blogi
[BLOGI] Źródło kryzysu, czyli witamy w kieszonkowym Midgardzie.

Nasz bloger b3rt jest fanatykiem Final Fantasy VII. Tak samo, jak ja. Nie mogłem więc przegapić jego wpisu o Crisis Core i... no wy też nie powinniście. Świetna rzecz - czytajcie!

Komentarzy:
15

Weekendowy Przegląd Blogów: Ciemno wszędzie tylko nie tu

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 18:40 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Ciemno wszędzie tylko nie tu

Coraz zimniej i ciemniej na dworze, nikomu się wychodzić nie chce (no dobra, może tylko mnie) to i tekstami obrodziło. Dzisiaj macie dużo do poczytania, więc nie zabieram wam ani chwili i życzę miłej lekturki!

Komentarzy:
0

HIT [BLOGI] Piractwo przez wieki

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 14:35 Blogi
[BLOGI] Piractwo przez wieki

Nasz bloger Rorschach odpowiedział na wezwanie i dostarczył tekst o piratach - o ich zwyczajach, mitach z nimi związanych i przeróżnych innych sprawach, o których czyta się fantastycznie. Czym różnił się korsarz od bukaniera? Czytajcie!

Komentarzy:
3

HIT [BLOGI] Outcast

Dodane przez: Blogi niedziela, 27 października 2013, 8:00 Blogi
[BLOGI] Outcast

Nasz bloger, AttonRandom, postanowił przypomnieć światu o stareńkiej grze, która tak kiedyś, jak i dzisiaj, podbija serca graczy. Wpis jest na czasie m.in. dlatego, że: "Ostatnio fanami pewnego kultowego tytułu z końca lat 90. wstrząsnęła bardzo ważna dla nich wiadomość. Otóż jego twórcy po wielu latach otrzymali prawo do marki i szykują jej reaktywację". Tak, mowa o Outcast.

Komentarzy:
8

HIT [BLOGI] Fran Bow

Dodane przez: Blogi piątek, 25 października 2013, 9:54 Blogi
[BLOGI] Fran Bow

bielik42 na swoim blogu postanowił napisać coś o demie gry, do której zachęcaliśmy w magazynie, a które trafiło na naszą płytę. Jest... ciekawie i dość makabrycznie.

Komentarzy:
3

HIT [BLOGI] Miasto utracone - The Forge (Heroes of Might & Magic III)

Dodane przez: Blogi czwartek, 24 października 2013, 19:22 Blogi
[BLOGI] Miasto utracone - The Forge (Heroes of Might & Magic III)

Nasza blogerka Ylthin swój świetny wpis zaczęła tak: "Przystańcie na moment i posłuchajcie... Oto opowieść o zaginionym mieście Kuźni, mieście nie do Mocy ni Magii należącym, a nauki i technologii, jakiej nie widziały oczy śmiertelnych. Opowieść o tym, co mogło być - a nie nastało...". Teraz nie macie wyboru - musicie przeczytać.

Komentarzy:
42

Pospolite ruszenie - blogerzy do boju!

Dodane przez: Berlin poniedziałek, 14 października 2013, 10:45 Blogi
Pospolite ruszenie - blogerzy do boju!

Przez cały weekend pojawiały się na naszej stronie teksty związane z filmem - w ten sposób zaczęliśmy "weekendy z...", czyli nowy cykl na cdaction.pl. Przez najbliższe kilka tygodni będziemy sprawdzać różne formuły i pomysły, aż w końcu zdecydujemy, czy zagrało tak, jak mieliśmy nadzieję, że zagra. W ten weekend chcemy zaprosić was, blogerów, do wspólnej zabawy...

Komentarzy:
7

Weekendowy Przegląd Blogów: Ding dong!

Dodane przez: Blogi niedziela, 6 października 2013, 18:30 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Ding dong!

Witam was serdecznie w kolejnym (którym to już?) przeglądzie blogowym. Jak wypadł ten tydzień dla naszej ukochanej blogosfery. Na moje oko, całkiem dobrze szczególnie jeżeli jesteście fanami filmów wszelakich. To w sumie na co ja jeszcze czekam?

Komentarzy:
0

Weekendowy Przegląd Blogów: Wierszokleta z garażu

Dodane przez: Blogi sobota, 14 września 2013, 11:30 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Wierszokleta z garażu

Jak obiecałem, takoż uczynię - napiszę co nieco, potem się zwinę! Z obietnicą zgodnie forma inna, a wszystkiemu moja wena winna. Więc siądźcie wygodnie i podnieście głowy - mam dla was jak zawsze kolejny przegląd blogowy (i przepraszam was, że w tym całym hałasie w zeszłym tygodniu wpis nie był o czasie)!

Komentarzy:
1

Weekendowy Przegląd Blogów: Z dużej chmury duży deszcz

Dodane przez: Blogi niedziela, 8 września 2013, 12:00 Blogi
Weekendowy Przegląd Blogów: Z dużej chmury duży deszcz

Standardowe już powitanko z mojej strony - witam was w kolejnym przeglądzie blogów! Na przyszły tydzień planuję małego (i niedawno zapowiadanego) speciala, żebyście nie znudzili się zbytnio standardową formułą serwowaną przeze mnie. Jeśli chodzi o tu i teraz - bez dwóch zdań, macie co czytać!

Komentarzy:
3

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
23

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z