Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Metryka gry

Mass Effect 3: From Ashes

Mass Effect 3: From Ashes

Kategoria:RPG/akcja
Platformy:ps3,xbox 360,pc
Producent:BioWare
Wydawca:Electronic Arts
Dystrybutor PL:dystrybucja cyfrowa
Premiera:8 marca 2012
Ocena graczy:
9.5
Ilość ocen: 81
Twoja ocena:
Oceniać grę mogą tylko zalogowani użytkownicy. zaloguj się lub zarejestruj
0.0
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 21 grudnia 2013, 21:30   eyvon14moutaire

Dobra BioWare - Mass Effect 3 bez tego dlc jest niekompletny. Nie żałuję ani jednej złotówki na to dlc. Mam zupełnie sprzeczną opinię z panami pod spodem - w porównaniu do poprzednich dlc z "towarzyszami" to to jest majstersztyk. Towarzysz jest dla Mnie gigantycznym plusem i znakomicie łata dziurę w Trójce.
W dodatku w walce nie ma drugiego takiego. Najpóźniej ginie ze wszystkich, obok Garrusa to jest drugi filar drużyny w ME 3, jego moc jest bardzo dużym atutem w walce.
Razem z tym dlc ME 3 ma 10/10

niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:16   Asasynek0

...bo posiada przegrzewanie, takie jak w pierwszej części, czyli amunicja sama się regeneruje. Wadą tej broni są słabe obrażenia i duża waga, dlatego musimy do niej używać wzmacniacza obrażeń i amunicji. Broń starczyła mi od początku jej zdobycia do końca gry, co jest dosyć głupie, bo powinno być, że jedna broń jest lepsza od drugiej (tak jak w ME1), a nie różniąca się parametrami, przez co nie ma najlepszej broni, lecz jedna posiadająca lepszą siłę ognia, a gorsze przeładowanie, itd.

niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:16   Asasynek0

Najgorsza rzecz w tym DLC to tylko misja, ktoś napisał, że też towarzysz zawodzi i to jest częściowo prawda, jest po prostu przeciętny, posiada unikalną umiejętność, jednak jest ona słabiutka w porównaniu do większości a może każdej innej umiejętności, jednak fajnie mieć Proteanina w składzie, tylko że jest dosyć wredny i chamski (jest renegatem). Jeśli będziemy zaglądać do niego często i będziemy mili, itd. to się zmieni (chyba, że u każdego bez niczego tak będzie, nie wiem). Mocny plus za broń...

poniedziałek, 19 marca 2012, 20:11   Kiwik

Odcinając się już od całej afery. To DLC jest marne, towarzysz zawodzi, dostajemy jedną 20 minutową misję niczym nie różniącą się od pobocznych i parę dodatkowych rozmów. Nawet jakby to DLC wyszło po w miarę rozsądnym czasie nie byłoby dobre.

sobota, 25 lutego 2012, 13:34   MrMpl

dam 1.Czemu?Bo nie podoba mi się wycinanie części gry żeby wyłudzić dodatkowe pieniądze od graczy, zwłaszcza że DLC zostało zapowiedziane przed premierą.

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z