Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Metryka gry

GRID 2

GRID 2

Kategoria:wyścigowa
Platformy:ps3,xbox 360,pc
Producent:Codemasters
Wydawca:Codemasters
Premiera:lato 2013
Informacje:Strona www
Ocena graczy:
9.5
Ilość ocen: 56
Twoja ocena:
Oceniać grę mogą tylko zalogowani użytkownicy. zaloguj się lub zarejestruj
0.0
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 13 października 2013, 11:59   frast

Jako gra wyścigowa-nawet bardzo dobra - jako kontynuacja grid&039;a 2 - średniak. Moja ocena - 7/10

niedziela, 13 października 2013, 11:59   frast

To nie gra położona na symulacje(Tak jak Grid 1, który może i nie był pełną symulacją, ale starał się do niej upodobnić), najgorsze jest to że twórcy do tego połączyli tak symulację z jazdą arcadową że jeździ się naprawdę słabo. Silnik jazdy jest po prostu denerwujący. Dodając do tego elementy symulacji czy auto które może się zniszczyć, ta gra staje się po prostu denerwująca. Jest do tego nie dopracowana, jak np. boty które czasami jeżdżą wręcz za idealnie.

niedziela, 13 października 2013, 11:59   frast

Gdyby Grid 2 nie był Gridem może byłby naprawdę dobrą grą wyścigową. Grid 2 wygląda przepięknie, może nie wykorzystuje w 100% Directx&039;a 11, ale wiać że został na nim stworzony. Widać jakość tego tytułu, widać po prostu poziom Codemasters. Świetne prowadzenie kampanii, wiele trybów i do tego split screen. Wszystko zrobione bardzo dobrze, problem jednak leży gdzie indziej. Grid 2 to nie Grid.

środa, 31 lipca 2013, 16:52   Kita8000

A więc tak po pierwsze Codemasters bardzo mnie zawiódł tworząc tą grę, poczułem się naprawdę oszukany. Liczyłem na fajną symulację tak jak TOCA a co mi dano? Beznadziejną zręcznościową ścigałkę z extra grafiką. Bez obrazy ale tylko gimbaza chwali tą grę bo "jest super grafa" Gra totalnie nudna , nierealistyczna i denerwująca ponieważ kariera jest dość trudna. Ode mnie 3/10 i mam nadzieję że Codemasters się w końcu oduczy robienia nudnych gier.

wtorek, 16 lipca 2013, 19:41   AMON332

Ty tumanie piszę się grid a nie gird

sobota, 22 czerwca 2013, 8:18   dwojtasik

Gird byłby fajniejszy gdyby było mogło się ścigać motorami

poniedziałek, 3 czerwca 2013, 19:13   Leepky

To czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że model jazdy "jest przyjemny, jak się przyzwyczaisz". Nie narzekam na model jazdy, tylko na katorgę z nią związaną. A gra nie musi być symulatorem, żeby zachować resztki pozorów- w Crysisie jest większa "poprawność" jazdy, niż w tym tytule. Także jeszcze raz- powrót do podstawówki na lekcje czytania ze zrozumieniem, zanim postanowisz błysnąć, bo jak widać nie wychodzi.

niedziela, 2 czerwca 2013, 1:11   borus213

@Leepky weź idź po coś ciężkiego i walnij sobie tym mocno w głowę. Ludzie wbijcie sobie do głowy, że GRID 2 to nie symulator! To Arcade! Ta gra ma nieść ze sobą frajdę z jazdy. Chcesz się pościgać z pełnymi realiami to kup sobie rFactor, a nie GRID 2. Bo skoro kupiłeś GRID 2 z założeniem, że jest to symulator to... (patrz pierwsze zdanie).

piątek, 31 maja 2013, 12:08   Leepky

Poza tym AI szwankuje po całości- zostawiają sobie cały pas do wyprzedzenia, po czym bez skrupułów walną dzwona w tył na zakręcie. Bo po co hamować. A i tu jest świetna kwestia- każdy przecież wie, że w zakręt 70 stopni wchodzi się mając 105 mph, bo przecież wystarczy puścić nogę z gazu (broń Boże używać hamulca!), a już mamy 75 mph- idealna prędkość na taki łuk! Żeby nie było, ustawienia trudności na średnich, więc nie ma tu jakiejś poważnej asysty. Szkoda serii, bo jedynka była naprawdę świetna.

piątek, 31 maja 2013, 12:05   Leepky

Ta gra to żart. Nie wiem, jak można było tak skopać pierwszego GRID&039;a. Jasne, model jazdy jest prawie niezmieniony (czyt. nie ma to za wiele wspólnego z prawdziwą jazdą, ale jest całkiem przyjemne jak się przyzwyczaić), grafika jest ładna, ale rozgrywka to katorga. A już w szczególności wyścigi na wyprzedzanie. Bo jak mi ktoś wyjaśni, jakim cudem wyprzedzając jednym ciągiem 4 samochody (100+200+300+400 pkt.) mam wciąż mniej pkt. od przeciwnika, który ledwie 3 wyprzedził, to Nobel dla niego.

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z