Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Hut

Newsy i Artykuły

HIT Dlaczego czekam na Advanced Warfare

Dodane przez: Hut piątek, 31 października 2014, 19:45 O grach inaczej
Dlaczego czekam na Advanced Warfare

W zeszłym roku czar prysł, a kajdany, wcześniej przykuwające mnie do konsoli każdego listopada od 2003 roku z hukiem pękły. Call of Duty: Ghosts był pierwszym CoD-em, którego nie skończyłem; pierwszym, w którym nawet multiplayer zajął mnie na ledwie kilka godzin. Na Advanced Warfare czekam jednak z wypiekami, odliczając dni do premiery. Dlaczego?

Komentarzy:
178

HIT [Kilka godzin z...] DriveClub

Dodane przez: Hut środa, 8 października 2014, 9:50 O grach inaczej
[Kilka godzin z...] DriveClub

Panie i Panowie – oto najlepsza gra wyścigowa na PlayStation 4. Sęk w tym, że jedna z dwóch... Jakie wrażenia mam po kilku godzinach z DriveClub?

Komentarzy:
6

HIT Kilka godzin z... FIFA 15

Dodane przez: Hut środa, 1 października 2014, 18:50 Recenzja
Kilka godzin z... FIFA 15

Choć jej twórcy mogliby spocząć na laurach, rok do roku FIFA – flagowa seria EA Sports i najpopularniejsza gra sportowa na świecie – ewoluuje. Zmiany zawsze wychodzą jej na lepsze, ale zdarza się, że poszczególne nowinki nie przez wszystkich fanów cyklu oceniane są równie dobrze. I tak jest właśnie w tym roku...

Komentarzy:
16

HIT [Kilkadziesiąt godzin z...] Destiny

Dodane przez: Hut środa, 17 września 2014, 16:00 Recenzja
[Kilkadziesiąt godzin z...] Destiny

Destiny pod wieloma względami przypomina MMO, więc "Klka godzin" z tą grą nie oddałoby jej sprawiedliwości. Dlatego choć premiera już za nami, wrażenia publikujemy dopiero teraz – spędziwszy z nią już nie kilka godzin, a kilkadziesiąt.

Komentarzy:
53

HIT [Kilka godzin z...] GRID: Autosport

Dodane przez: Hut poniedziałek, 30 czerwca 2014, 14:20 O grach inaczej
[Kilka godzin z...] GRID: Autosport

Zaskakująco rychła (względem poprzedniej części) premiera; krótka i mało intensywna kampania reklamowa; brak informacji o dużych, „genre defying” nowościach – wszystko to sprawiło, że nie wiedziałem do końca, co myśleć o Autosport. Czy to rzeczywiście pełnoprawna odsłona serii? A może raczej GRID 2 w wersji „przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia”? Po kilku godzinach spędzonych z tym tytułem... dalej nie wiem.

Komentarzy:
30

HIT Do jasnej cholery, jak często można ginąć?

Dodane przez: Hut czwartek, 24 kwietnia 2014, 20:04 O grach inaczej
Do jasnej cholery, jak często można ginąć?

Oceniając na podstawie średniej ocen z recenzji – Metacritic podaje, że wynosi ona 92%, najwięcej z wszystkich premier minionych tygodni – Dark Souls II „weszło” fanom serii niczym topór dwuręczny w chromego goblina. Czy jednak żółtodzioby też mają czego szukać w Majuli i okolicach?

Komentarzy:
32

HIT Plants vs Zombies: Garden Warfare - już graliśmy

Dodane przez: Hut wtorek, 4 marca 2014, 8:35 O grach inaczej
Plants vs Zombies: Garden Warfare - już graliśmy

Zamiast zimy mamy wiosnę, nic więc dziwnego, że roślinność wariuje. Wyrasta ponad miarę, pluje na lewo i prawo nasionami, i za nic nie daje sobie deptać pnączy – szczególnie zombiakom z drogowym pachołkiem zamiast czapki. Plants vs Zombies: Garden Warfare, jedyna strzelanka TPP, o której mógłby napisać magazyn „Działkowiec” właśnie trafiła na nasze konsole. Jaka jest?

Komentarzy:
2

HIT Gran Turismo 6 - recenzja cdaction.pl!

Dodane przez: Hut wtorek, 10 grudnia 2013, 8:15 Recenzja
Gran Turismo 6 - recenzja cdaction.pl!

Fanem serii Gran Turismo jestem byle jakim – choć miałem wszystkie części tej samochodówki, a sam gatunek ubóstwiam (na tyle, że onegdaj moją ulubioną produkcją była Enthusia... Kto pamięta?), tak naprawdę w świat GT wszedłem na dobre dopiero trzy lata temu. Na najnowszą odsłonę gry studia Polyphony Digital czekałem już jednak jak na Gwiazdkę. Stara mądrość graczy mówi jednak, by nigdy za bardzo się nie nakręcać, bo zwykle czeka nas rozczarowanie. Jak było tym razem? Recenzja cdaction.pl!

Komentarzy:
29

HIT Wizard101: Nowy świat Azteka otwiera swoje podwoje

Dodane przez: Hut piątek, 24 maja 2013, 12:00 News
Wizard101: Nowy świat Azteka otwiera swoje podwoje

Firma Gameforge udostępniła dzisiaj obszerną aktualizację dla gry Wizard101, w której gracz wyrusza na przygody do legendarnego świata Azteka. Co w nim znajdziemy?

Komentarzy:
2

HIT EA: Wsparcie dla obecnych konsol do 2017 roku

Dodane przez: Hut piątek, 24 maja 2013, 7:45 News
EA: Wsparcie dla obecnych konsol do 2017 roku

Chociaż mogłoby się zdawać, że wszyscy żyją już Xboksem One i PlayStation 4, wielcy wydawcy wciąż widzą rynkowy potencjał wśród posiadaczy PlayStation 3 i  Xboksa 360 i nie zamierzają ich opuszczać.

Komentarzy:
15