Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Dziennik izolacji] Dzień 23. Jakie plany pokrzyżowała wam epidemia?

CD-Action niedziela, 26 kwietnia 2020, 19:15 O grach inaczej

Każdy jakieś miał.

Ghost: Planowałem spędzić kilka dni z Wielkanocą włącznie u rodzinki w Czechach. Zamknięcie granic skutecznie te plany zweryfikowało. Dodatkowo pomysł, żeby jak co roku wyskoczyć na jakiś mały wyjazd wakacyjny w maju, raczej też nie wypali.

Otton: Rzeczami związanymi z CD-Action i PC Formatem zajmuję się jako współpracownik, ale poza tym miałem w czerwcu ostatecznie skończyć swoją 5-letnią przygodę z Wydziałem Mechanicznym i zacząć pracę w zawodzie. Miałbym dzięki temu więcej czasu również na pisanie. Byłem już na etapie załatwiania wszystkiego, kiedy nagle wszystko się zamknęło. CV leży dalej w szufladzie pewnej firmy, a ja czekam powoli aż będzie możliwość powrotu do tematu. Chciałem też polecieć do Madrytu na mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów, ale tu chyba plany bardziej pokrzyżowały mi trzy wielbłądy defensorów Realu Madryt w samej końcówce meczu 1/8. Awans do kolejnej rundy i tak pewnie nie doszedłby do skutku.

Krigore: Wyjazd na ryby, pewnie gdzieś do Skandynawii.

Cerebrum: Duże ilości naraz wycieczek.

Mac Abra: Przyznam się bez bicia, że w efekcie pandemii dowiedziałem się, że nie będziemy jechać na wesle jakiegoś pociotka… i mi ulżyło. Tak, jestem aspołeczny, wiem.

9kier: Mój chłopak miał przeprowadzić się do mnie z Wielkiej Brytanii 1 kwietnia, niestety chwilę wcześniej zamknięto granice – teraz jesteśmy w limbo i nie wiemy nie tylko tego, kiedy się przeniesie do Polski, ale nawet tego, kiedy się zobaczymy. 

Cursian: Przeprowadzkę w miejsce, gdzie nie będą mnie wreszcie wkurzali sąsiedzi i ich wiertarki, młotki oraz wrodzony brak pomyślunku i szacunku dla otoczenia.  

Bastian: A kto to się odezwał! Cursian, pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów dzieci. ;) Wracając na tory: brakuje mi wszelkiego rodzaju wyjazdów, rzadko planuję coś “dalekozasięgowo”. Ot, teraz naszła mnie ochota na zrobienie prawka na A, kasa jest, chęci są, ale co z tego.

Cursian: Hej, ktoś musi w tym kraju zrzędzić, w końcu tradycja zobowiązuje! Pan za to coś ciągle podejrzanie uśmiechnięty chodzisz… Pewnie znowu nakradł! Halyna, daj no mnie telefon…

Smuggler: W sumie żadne, bo żadnych ambitnych planów wakacyjnych itd, nie miałem. Ot, nie odwiedziłem paru fajnych knajp z nietypowym jedzeniem, z czego jedna już na bank padła, a dawali tam świetne japońskie szaszłyki.

DaeL: O rany, za dużo by wymieniać. Pokręciło się wszystko - od planów osobistych po zawodowe. Ale jestem dobrej myśli - może to tylko tymczasowe zawieszenie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 2 maja 2020, 19:09   Ahrian
dwutygodniowy zjazd planszówkowy ze znajomymi się sypnął. i mnóstwo planów edukacyjnych i zawodowych.
środa, 29 kwietnia 2020, 0:46   slawek
@Cursian - sprawdzone i pomaga - weź jeszcze większą wiertarkę z jeszcze mocniejszym udarem plus jakąś np. płytę chodnikową - i troszkę popracuj tępym wiertłem - oczywiście z zachowaniem regulaminu (czyli wtedy gdy to jest dozwolone prawem ogólnie a różnymi zarządzeniami wspólnoty/spółdzielni szczególnie). Dwa, trzy razy - i sąsiad nabierze szacunku. Nie dlatego że zmądrzeje, ale po prostu zrozumie że ma krótsze wiertło czy jakoś tak. Wystarczą 3 sesje po pięć minut co dwa dni.
wtorek, 28 kwietnia 2020, 9:53   lukaszsa
*Slavic Game Jam
wtorek, 28 kwietnia 2020, 9:52   lukaszsa
Pozatym Slavic Hame Jam oraz Pixel Heaven :(
wtorek, 28 kwietnia 2020, 9:51   lukaszsa
Czytanie CD-ACTION:(
poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 15:37   9kier
@MrTramp: jest, mam dwóch. :)
poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 13:21   Olszes19
Planów w sumie nie miałem, ale teraz mam czas żeby uprzątnąć grową kupkę wstydu
poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 13:21   kicu8
Od 06/04 miałem zacząć naukę języka japońskiego. Niestety zajęcia zostały przeniesione na bliżej nieokreślony termin :/
poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 13:04   Xantulus
Miałem w planach kupować nadal CDA :(
poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 11:03   PaulPGR
Miałem w ten weekend być w Bieszczadach na festiwalu muzycznym, miałem plan zobaczyć kilka filmów w kinie, kilka koncertów które mi na szczęście przełożono, a nie odwołano.

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z