Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 26

Smuggler środa, 12 lutego 2020, 18:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Ludzie w internecie wieszają psy na remasterze Warcrafta III, ale my nie ulegamy owczemu pędowi i, dla odmiany, wyrażamy Blizzardowi szacunek. Bo po prostu złego remastera to w sumie każdy głupi potrafi zrobić. Ale schrzanić go aż tak totalnie, że w efekcie oryginalna gra zostaje okrojona z zawartości, przestaje działać i wymaga patchy… to jednak trzeba być prawdziwym geniuszem.

PS Przypomnijmy, że całkiem niedawno temu Blizzard ogłosił rekordowe zyski i zwolnił 800 ludzi. Najwyraźniej nie tych, co powinien.

Fallout 76, wraz z dodatkiem Wastelanders, dzięki któremu w grze pojawią się NPC, trafi na Steama siódmego kwietnia. Mamy wrażenie, że właściwszą datą byby raczej pierwszy kwietnia, zwany na zachodzie „fool day”.

Gra Pandemic miała być jednym z darmowych tytułów w ofercie Epic Games Store. Miała, bo nagle usunięto ją ze sklepu, a o rozdawaniu też ucichło. Podobno TVP rozważa tymczasowe zawieszenie emisji serialu „Korona królów”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 lutego 2020, 22:40   SerwusX
(April Fools' Day)
środa, 12 lutego 2020, 19:48   Olorin
(Fools' day)

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z