Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 23

Smuggler środa, 22 stycznia 2020, 18:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Szczyt bezczelności? Kiedyś "nasrać na wycieraczkę sąsiada, zadzwonić i poprosić o papier toaletowy". Dzisiaj "Twórcy Star Citizena żądają 500 tysięcy dolarów od Cryteka".  Za co? Bo ta firma śmiała mu wytoczyć proces za niezgodne z umową wykorzystanie CryEngine, i za to że przez lata pracy nad SC Cloud Imperium Games  poniosło straty. Zainspirowany ich pozwem, sam zamierzam pozwać CDP Red za to, że nie kupiłem ich akcji 10 lat temu i w efekcie poniosłem spore straty.

Są pogłoski z wiarygodnych źródeł, że iPhone 12 będzie miał moc obliczeniową porównywalną z 15-calowym MacBookiem Pro, a to dzięki m.in. układowi A14 produkowanym w technologii 5 mikrometrów. Zapewne dzięki temu rozmowę telefoniczną można będzie prowadzić 3x szybciej. A żeby go kupić to trzeba będzie sprzedać już nie jedną a dwie nerki.

CDP Red przełożył właśnie premierę Cyberpunka z kwietnia na wrzesień tego roku. To nie jest cybeprank, niestety.  Nie prościej od razu przełożyć na premierę PS5? 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 22 stycznia 2020, 21:49   shutdown
@Memotimer a gdzieś jest napisane że własne? :]
środa, 22 stycznia 2020, 21:06   Memotimer
Tragedia by była gdyby trzeba było sprzedać trzy nerki ;)

Artykuły

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z