Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 17

Smuggler środa, 27 listopada 2019, 17:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Były szef EA niezbyt pochlebnie wypowiedział się o autorskim engine EA, czyli Frostbite. Można to streścić „engine świetny, ale w sumie sprawia wiele problemów i utrudniał nam pracę”. Dawno temu ktoś zdefiniował socjalizm jako „świetny w teorii ustrój, który bohatersko walczy z problemami, jakie sam nieustannie tworzy”.

Valve nie wyklucza, że być może nawet powstanie Half Life 3 – ale wszystko zależy od tego, jak ludzie przyjmą HL: Alyx. Krótko mówiąc – taki leciutki szantażyk i sprzedaż wiązana w jednym... A w razie czego, ile by się milionów Alyksów nie sprzedało, można oświadczyć, że sorry ale jednak nie. Gabe, ty cwaniaku, ty!

W Counter-Strike: Global Offensive rozpoczęła się operacja Shattered Web, wprowadzająca nowe skiny do broni. Za tę poniżej jeden z graczy zapłacił prawie 5100 zł. To taki antyPudzian -  tanio skóry nie kupił.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 29 listopada 2019, 8:15   Smuggler
@ magic10rm - zawziety prawicowiec wiedzacy lepiej co kto mysli. Dziubek, ja zylem - dlugo - w socjalizmie. I naprawde nie mam wielu powodow by ten ustroj kochac. A nawet sporo by go nie kochac. Ale poniewaz nie wychwalam Korwina, nie glosuje na Konfederacje i nie narzekam ze wskute politycznej poprawnosci nie mozna spokojnie opluc jakiegos ciapaka czy zboczucha, to jestem "zawzietym lewicowem"? Daj se siana, czlowieku, malo masz tej $%^ polityki jeszcze?
czwartek, 28 listopada 2019, 19:14   AmberMozart
lepiej, żeby HL3 nie robili. Oczekiwania graczy są tak wielkie, że nie są w stanie ich zaspokoić w zaden sposób. więc na co to im? nikt nie potrzebuje dodatkowej dawki mieszania z błotem przez frustratów, którzy nie dostali tego, co chcą.
czwartek, 28 listopada 2019, 13:30   magic10rm
Smg, zawzięty lewicowiec, który mówi o sobie że jest zawodnikiem centrolewicy.
Wyśmiewający socjalizm...
Dobrych czasów dożyłem
środa, 27 listopada 2019, 20:33   YaReX2
@Chapka A potem zrobią grę o przygodach robo-psa Alyx w VR; powiedzmy, że grę nastawioną na umilanie czasu dla dzieci, a HL3 będzie znów odsunięty w czasie, że ho-ho :-)
środa, 27 listopada 2019, 19:31   Smuggler
@ ja0lek - na jedno wychodzi, nie czepiaj sie :)
środa, 27 listopada 2019, 18:43   Chapka
Zawsze można to zinterpretować odwrotnie: jeśli Alyx sprzeda się dobrze, to znaczy że ludzie czekają przede wszystkim na jej drugą część nie zaś na HL3. ;)
środa, 27 listopada 2019, 18:30   ja0lek
To juz Szpile, a nie szpilki? :)

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z