Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 15

Smuggler środa, 13 listopada 2019, 17:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Bądź graczem. Spędź w oneline’owej grze RPG ponad 900 godzin, maksując swą postać. Zdobądź między innymi perka sprawiającego, że o 90% redukujesz ciężar amunicji, którą przenosisz i tym samym możesz jej mieć baaardzo dużo. Zgromadź  masę amunicji. Dostań bana na oficjalnym serwerze, z mało sympatyczną w tonacji argumentacją, że taka ilość stuffu to na pewno efekt cheatowania i ban jest nieodwoływalny. Przestań być graczem Fallouta 76.

Tylko Bethesda potrafi nas zawstydzić, tworząc takie sytuacje, w których każda nasza puent będzie mniej śmieszna niż to, co oni zrobili.

Wszystkich lubiących przyszpanować w Starbucksie nowym/drogim produktem Apple informujemy, że można nabyć jeden z bodaj 12 istniejących do dziś egzemplarzy komputera Apple-1. Cena nieco zaporowa, bo 1,75 mln $, ale jak się dobrze poszuka, to można trafić egzemplarze w nieco gorszym stanie, ale za zaledwie 0,5-0,7 mln.

Wiecie, że w Korei Północnej powstała konsola o nazwie Morabong? (Proponujemy nazwę X-Bong Un). Sądząc z opisu urządzenia, które ma pomoc Koreańczykom „zachować sprawność fizyczną i pomóc w walce z otyłością” to pewnie jakiś chiński klon Nintendo Wii. Swoją drogą „pomóc walczyć z otyłością”, jakże powszechną w tym raju na ziemi… Zaprawdę, bardzo czarne poczucie humoru mają tamtejsi pijarowcy. To jakby zrobić w Rosji grę o ekpie z NKWD i nazwać ten gatunek „rozstrzelanką”.

Przepis na sukces…

 


A najsmutniejsze jest to, że ten nagłówek nie kłamie.
 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 listopada 2019, 12:31   rogier66
@Smuggler - pospieszyłeś się ze szpilą o F76. Dziś czytałem o grupie ludzi, którzy szukają na własną rękę bugów w tej gierce. Dostali perm bany, dopiero po jakimś czasie zaczęli ich "uniewinniać"
czwartek, 14 listopada 2019, 8:21   Smuggler
@Mioa - lekkie zamieszanie sie zrobili po odejsciu dawida, kto inny je teraz wrzuca itd. wiec mozliwe sa takie babolki, ale to tylko chwilowo.
środa, 13 listopada 2019, 21:50   silvver
Proponuję zamienić to problematyczne słowo na p* na "smugglerka" - wyjdzie wtedy "w których każdy nasz smugglerek będzie mniej śmieszny niż to, co oni zrobili."
Wychodzi świetnie, problem rozwiązany a całe zdanie ma drugie dno :) a może i trzecie!
środa, 13 listopada 2019, 19:53   mioa
@Smuggler, coś chyba zakrzywienie czasoprzestrzeni, 6.11 też mieliśmy szpilki 15 ;)
środa, 13 listopada 2019, 19:51   alistair80
Wiesz, zarówno puta jak i punta mają swoje znaczenia pozbawione wulgarności, i co ciekawe, oba wyrazy występują w języku polskim. Oczywiście, jakby się uparł, to indyczka (puta) może się komuś kojarzyć z hiszpańskim tłumaczeniem tego słowa, ale trzeba to jednak znacznie naciągnąć. Oczywiście bez urazy, nie piszę tego, żeby się czepiać.
środa, 13 listopada 2019, 19:11   Smuggler
Forma "puenta" jest tez poprawna<br />https:pl.wikipedia.org/wiki/Puenta <br />A generalnie to są drobne literowki, poprawie jutro w pracy.PS. "Pointa" wymawia sie "puenta" wlasnie, punta to skrzyzowanie Fiata Punto z - ehem - putą. A co to jest puta to nie pytaj.
środa, 13 listopada 2019, 19:09   skurczybyczek666
Kurde, popełniłem literówkę. Miało być "puenta".
środa, 13 listopada 2019, 19:08   skurczybyczek666
@Smuggler:
"każda nasza puent" - powinno być pointa (wymawia się to słowo "punta").
"które ma pomoc" - powinno być "pomóc".
środa, 13 listopada 2019, 18:35   Smuggler
@Asasyn - sluchaja tez discopolo, jedza mrozona pizze etc.
środa, 13 listopada 2019, 17:42   asasyn123
Wiecie co jest najlepsze? Ludzie grają w fallout 76 i do tego jest ich całkiem dużo.

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z