Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 14

Smuggler środa, 30 października 2019, 17:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

"Gdy wydaje ci się, że jesteś na dnie, słyszysz pukanie od dołu”. Ten aforyzm idealnie oddaje to, co zrobiła Behesda z Falloutem 76 – wprowadziła tam abonament o nazwie Fallout 1st. Wystarczy jakieś 63 zł miesięcznie albo – okazja! – zaledwie 499 zł za rok. Zaczynamy wierzyć w teorię, że ta gra i wszystko, co się wokół niej dzieje, to tylko taki eksperyment Bethesdy testującej, jak daleko mogą się posunąć w irytowaniu graczy. Naszym zdaniem osiągnęli już etap „jazdy po bandzie”. 

Swoją drogą: Bethesda oczywiście nie zabezpieczyła domen FalloutFirst.com i Fallout76First.com, które to zostały wykupione przez (anty)fanów. Teraz zawarte tam treści, oględnie mówiąc, nie zostawiają suchej nitki na grze i Bethesdzie…

Firma analityczna SuperData poinformowała, że we wrześniu przychody z Fortnite’a spadły aż o 43% w porównaniu z sierpniem. Analitycy zachodzą w głowy, co wywołało tak gwałtowny spadek. Podpowiadamy: koniec wakacji.

Infinity Ward uspokoiło graczy, że w Call of Duty: Modern Warfare nie znajdą lootboksów… w dniu premiery gry. Spieszmy się ogrywać CoD:MW, tak szybko się zmonetyzuje.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 31 października 2019, 22:31   Smuggler
Niby, ze jestem lesbijka? Od zawsze!
czwartek, 31 października 2019, 16:13   longin
Smuggler, kiedy coming out?
środa, 30 października 2019, 19:37   Smuggler
kICUNIO - wiem ale to mi pasowalo do innej szpili akurat :)
środa, 30 października 2019, 19:23   kicunio
Napomknę tylko, że gracze atakują w grze tych co wykupili ten abonament.
środa, 30 października 2019, 18:08   Loctus
Co do MW to podobno już gdzieś sprostowali, iż nie będzie ich w ogóle... Choć takie rzeczy już też słyszeliśmy-_-. Odrobią sobie na CoD Mobile z oszukanymi lootboxami

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z