Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 3

Smuggler środa, 14 sierpnia 2019, 22:00 O grach inaczej

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Mitten Squad, znany z niekonwencjonalnego przechodzenia gier, ukończył Skyrim, wykorzystując jako broń tylko... zapaloną pochodnię. (Poza tym używał czarów leczniczych i smoczych krzyków, które nie zadają obrażeń). Wyjątkiem były potyczki z bossami, z którymi walczył wedle odgórnie narzuconych przez grę i niezmiennych reguł. Pointy nie będzie, bo boję się, że bym ją spalił.

Efekt ostatnich masakr w USA? Gry wideo znikają w z telewizji, a ich dema i reklamy ze sklepów. Na szczęście dla niedoszłych graczy nadal widoczne są reklamy broni, więc pieniądze niewydane na gry będzie można spożytkować w sensowniejszy sposób. 

Po tym, jak do sieci wyciekło, jak w Rockstar Games niefajnie traktowani są niektórzy pracownicy, firma podjęła kroki zaradcze. I teraz np. testerzy mogą już trzymać na biurkach swoje telefony (wow!), dostali umowę o pracę na etat, a sam czas pracy ma być „bardziej stały” (czytaj: crunche mają być lżejsze). Ho, ho! Jak tak dalej pójdzie z tą liberalizacją, to kto wie, może nawet będą na noc spuszczać programistów z łańcucha.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 15:08   Smuggler
Da się ale trzeba się bardziej postarać.
piątek, 16 sierpnia 2019, 13:32   Laschlo
@Smuggler Ten nowy smug jakiś nie taki. Nie da się z nim podroczyć. Za dużo pracuje w jednej gazecie. :D
piątek, 16 sierpnia 2019, 12:58   Smuggler
Tu macie te druga strone :) tak w rozibciu na cztery czesci, co tydzien.
piątek, 16 sierpnia 2019, 10:16   patryno
Fajne te szpilki :) @Smuggler a nie myślałeś żeby jednak dopdać drugą stronę do cda? Bo jak pamiętam to kiedyś były 2 strony szpilek tylko że z drugiej zrezygnowałeś bo podobno było za mało dobrych szpili.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 18:19   Smuggler
@Laschlo - zjedz snickersa. Albo Manti, dobra na nadkwasote zoladka, wiem bo czasem stosuje. Milego dnia.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 17:45   rethray
:-)
czwartek, 15 sierpnia 2019, 16:24   Laschlo
@Smuggler Twój ostatni kolega mnie zaprosił żebym zrobił dla ciebie tłum. Niestety oprócz mnie nikt nie przyszedł. Nawet ten twój kolega :/ Ćwicz dalej. Kiedyś będzie lepiej :)
czwartek, 15 sierpnia 2019, 14:49   rethray
Watpie by opinia powstala podczas wizyty w owej knajpie, gdzie spadajacy tynk to najlepsze co kiedykolwiek zagoscilo w brudnym kieliszku pod przeciekajacym dachem. Opinia zrodzila sie w rynsztoku, gdy oredownik przechodzil wzdloz karczemnej sciany. Los dzierzacy dlon miejscowego pijaka, otworzyl drzwi akurat na czas by przechodzien uchwycil fragment wystepu. Facjate stand upperA dostrzegl w odbiciu ukazanym przez kaluze. Wysublimowany odpowiednik magazynu odnalezionemu w smietniku :-).
czwartek, 15 sierpnia 2019, 14:01   2real4game
Cóż, chciałbym mieć tak jak testerzy w Rockstarze :C
czwartek, 15 sierpnia 2019, 12:34   arianrod
@Yakito
Eee tam... Raczej się dowiemy, że strzelaniny są przez filmy. Albo seriale. Albo komiksy. W ostateczności może nawet przez brutalne książki. Albo przez plamy na słońcu lub promieniowanie jądra ziemi. Spokojnie, na pewno coś wymyślą.

Artykuły

Myśl na dziś: Jestem tak stary, że dla mnie DDR to dawne niemieckie socjalistyczne państwo, a nie rodzaj pamięci RAM.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
6

Trochę zwłok, trochę k6, czyli standardowy tydzień w tej branży.

Komentarzy:
2

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z