Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Weekend z Farming Simulatorem 19] Farma modów

Ninho niedziela, 2 grudnia 2018, 16:10 O grach inaczej

Polonez Caro

Legenda polskich szos odtworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do tego stopnia, że przy wyborze kamery pierwszosobowej istnieje możliwość zmiany ustawienia lusterek i położenia siedzenia kierowcy. Moda (przeznaczonego do FS17) znajdziecie TUTAJ.

Fiat 126p

Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, z otwieraną klapą na silnik i drzwiami oraz możliwością konfiguracji bagażnika czy zderzaków. Legendarny pogromca polskich szos w Farming Simulatorze rozwija zawrotną prędkość 86 km/h. Mógłby pewnie więcej, ale wszyscy wiemy, że wibracje przy tej szybkości byłyby tak duże, że poczciwy Maluch mógłby się zwyczajnie rozlecieć. Brawa dla twórcy za oddanie realizmu! Modyfikację do Faming Simulatora 17 znajdziecie TUTAJ


(Kliknij, aby powiększyć)

Ursus 912

Każdy, kto na wsi przynajmniej spędzał wakacje, zna ciągniki marki Ursus. 912 to jeden z modeli, którym miał okazję jeździć także ja – i wspominam go bardzo dobrze. Modyfikacja (do pobrania w wersji kompatybilnej z FS17 TUTAJ) odtwarza maszynę z wielką precyzją – a kto raz wsiądzie do Ursusa, do wygodnej kabiny New Hollanda nie zechce już wrócić. Ostrzegaliśmy!


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 stycznia 2019, 22:48   DeltaWorld
Szczerze mówiąc, mody średnie (wiem, że to subiektywna opinia)... chociaż o tym o trawce nigdy nie słyszałem :) - Jeśli się pojawi w wersji do FS 19, to zostanę zielonym farmerem :D
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 15:55   freynir
Czekam na C330, C360, Zetor (nie pamiętam typu), Bisona i- przedwojenną Škodę HT18.
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 9:16   Miniks1
Czekam niecierpliwie na polskie mody do FS19 mimo że czasami nie były najwyższych lotów w poprzednich wersjach gry to i tak wolę polskie ursusy bizony polskie mapy itd maja w sobie coś takiego że pojazdy oryginalne są przy nich po prostu mizerne.
niedziela, 2 grudnia 2018, 16:58   animatiV
Temat o modach do FS19 a piszecie o modach do 17stki... tylko po co? Nieogarnięty człowiek pobierze z linka modyfikację i będzie się głowił dla czego ona nie działa.
Co do Grafiki również samemu zrobiłem Preset Reshade. Dla zainteresowanych link: https:sfx.thelazy.net/games/preset/9897/

Artykuły

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
83

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z