Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Weekend z Farming Simulatorem 19] Farma modów

Ninho niedziela, 2 grudnia 2018, 16:10 O grach inaczej

Krowy muczą, kury gdaczą

Animal Notifications V1.1 to bardzo przydatna modyfikacja, która pozwala na spokojny wyjazd traktorem w pole. Nie musimy się bowiem dłużej przejmować tym, czy zwierzęta nie potrzebują naszej pomocy. O tym, że na przykład powinny otrzymać jedzenie, poinformuje nas specjalne przypomnienie wyskakujące na ekranie. Mod podaje dokładny powód, dla którego musimy wrócić do naszej trzódki, oraz pozwala na odroczenie alarmu, jeśli jesteśmy w trakcie np. koszenia zboża. 


(Kliknij, aby powiększyć)

Pory roku farmera

Świetna modyfikacja do Farming Simulatora 17 wprowadzająca do gry dynamiczne pory roku. Tutaj nie ma nad czym się rozpisywać, Seasons 1.3.1.0 trzeba po prostu zobaczyć:

Graj w zielone

Trudno być zaskoczonym faktem, że ktoś wpadł na pomysł, by stworzyć modyfikację Greenhouse 1.1.0.1, pozwalającą na prowadzenie własnej plantacji marihuany. W niewielkiej szklarni rośnie kilkadziesiąt krzaczków, które należy regularnie podlewać, by dały plony. Te są warte więcej niż jakiekolwiek inne plantacje roślin w grze. Produkcja jest bardziej opłacalna nawet od zainstalowania paneli słonecznych. A przy tym pozbawiona ryzyka, którym obciążony jest podobny proceder w rzeczywistości.


(Kliknij, aby powiększyć)

Zdolności manualne

Modyfikacja Manual Attaching 1.3.0.0 wprowadza do gry więcej realizmu. Po jej instalacji nie będziemy już mogli podczepiać przyczep czy innych sprzętów do traktora bez wychodzenia z kabiny. Od teraz będzie trzeba zgasić silnik, wysiąść, podejść do zaczepu i osobiście go założyć i/lub zablokować. Mała rzecz, ale dla ludzi parających się uprawą roli w rzeczywistości jest to jedna z niezbędnych modyfikacji rozgrywki.


(Kliknij, aby powiększyć)


CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNEJ STRONIE

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 stycznia 2019, 22:48   DeltaWorld
Szczerze mówiąc, mody średnie (wiem, że to subiektywna opinia)... chociaż o tym o trawce nigdy nie słyszałem :) - Jeśli się pojawi w wersji do FS 19, to zostanę zielonym farmerem :D
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 15:55   freynir
Czekam na C330, C360, Zetor (nie pamiętam typu), Bisona i- przedwojenną Škodę HT18.
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 9:16   Miniks1
Czekam niecierpliwie na polskie mody do FS19 mimo że czasami nie były najwyższych lotów w poprzednich wersjach gry to i tak wolę polskie ursusy bizony polskie mapy itd maja w sobie coś takiego że pojazdy oryginalne są przy nich po prostu mizerne.
niedziela, 2 grudnia 2018, 16:58   animatiV
Temat o modach do FS19 a piszecie o modach do 17stki... tylko po co? Nieogarnięty człowiek pobierze z linka modyfikację i będzie się głowił dla czego ona nie działa.
Co do Grafiki również samemu zrobiłem Preset Reshade. Dla zainteresowanych link: https:sfx.thelazy.net/games/preset/9897/

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z