Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Weekend z Sudden Strike 4] Dowódcy decydujący o losach wojny

Ninho niedziela, 13 sierpnia 2017, 14:45 O grach inaczej

Jedną z nowości, jakie Sudden Strike 4 serwuje graczom, jest system generałów, których dobieramy przed misjami. Jaki wpływ mają oni na sposób prowadzenia walki? Kogo wyselekcjonowano spośród aliantów, nazistów i sowietów?

Na początku trzeba wyjaśnić, jakimi prawami rządzi się system generałów. Każda z trzech dostępnych w grze stron – alianci, sowieci i III Rzesza – ma do dyspozycji trzech dowódców. Preferują oni odmienne doktryny wojenne: opartą na piechocie, jednostkach pancernych lub wsparciu lotniczym i artylerii. Wszystkie mapy kampanii pozwalają wybrać dowolną taktykę, dzięki czemu właściwie każdą misję można przejść na trzy różne sposoby.

Warto jednak trzymać się jednej z doktryn, bo, używając jej, odblokowujemy kolejne umiejętności, które będziemy mogli wykorzystywać w następnych misjach. Możliwość ukrycia jednostek pancernych pod mgłą za pomocą systemu rozprowadzania dymu i atak z zaskoczenia na pozycje wroga? Brzmi świetnie. Oczywiście już na starcie mamy kilka talentów do użycia – wyspecjalizowanych dla każdej z taktyk, np. grając generałem specjalizującym się w jednostkach pancernych, nie tracimy obsługi zniszczonego czołgu i możemy wykorzystać osieroconych przez maszynę żołnierzy na nowo.

Możliwości jest sporo, jednak czas przedstawić głównych bohaterów. Na kolejnych stronach przybliżymy wam sylwetki każdego z dostępnych podczas rozgrywki generałów.

NA NASTĘPNEJ STRONIE: III RZESZA

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 16 sierpnia 2017, 12:54   Demilisz
Szkoda, że sama gra jest tylko solidna i próbuje udawać, że nigdy nie powstały takie tytuły jak Wargame czy Steel Division. Kolejny przyklad, że jeżeli zapowiada się RTSa na PC i konsole jednocześnie to widać ktoś nie ma wiary, że gra sie obroni tylko na rynku pecetowym. W sumie to ta faktycznie się nie broni.
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 15:17   misiek104
Gdzieś przeczytałem że Montgomery reprezentował ten sam poziom co Gieorgij Żukow.
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 0:54   PanUkladanka
montgomery to jakieś nieporozumienie jakieś

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący cdaction.pl i szef działu zapowiedzi magazynu CD-Action.

Podobne newsy

Sudden Strike 4: Dwadzieścia minut rozgrywki [WIDEO]

News
środa, 14 września 2016

sudden-strike-4-dwadziescia-minut-rozgrywki-wideo Nowej jakości nie ma, ale dla weteranów serii to pewnie nie przeszkoda.

Komentarzy:
6

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z