17.04.2024, 17:30Lektura na 2 minuty

XDefiant: Podano datę rozpoczęcia testów serwerów

Twórcy XDefiant podali, kiedy rozpoczną się testy serwerów gry. Okazuje się, że potrwają one dłużej, niż początkowo planowano.


Adam Kołodziejczyk

Mimo wielu problemów, z jakimi musi się mierzyć XDefiant, strzelanka Ubisoftu wciąż zmierza w kierunku swojego debiutu. Dokładna data premiery gry nie jest jednak znana, choć przekładano ją już wielokrotnie. Ponadto twórcy produkcji narzekali na to, że właściwie ich praca sprowadza się jedynie do kopiowania Call of Duty, co zapewne nie jest zbyt wielką motywacją do tworzenia gry. I choć z tych powodów zainteresowanie tytułem znacząco spadło, to twórcy zapowiedzieli testy serwerów, zapewniając, że prace nad XDefiant ciągle postępują.

Początkowo planem developerów było, aby sprawdzenie wytrzymałości serwerów trwało 12 godzin, ale ostatecznie czas ten został nieco wydłużony. Testy rozpoczną się 19 kwietnia o godzinie 19:00. Będziemy mogli wziąć w nich udział aż do 21 kwietnia, również do 19:00.

Jeżeli zatem ciągle trzymacie kciuki za XDefiant i kibicujecie developerom w ukończeniu produkcji, to rozważcie dołączenie do testów. W końcu im więcej graczy weźmie w nich udział, tym więcej ważnych danych zbiorą twórcy na temat tworzonej gry. Trudno się oczywiście spodziewać, by po wspomnianych problemach tytułu, przyciągnął on podobną liczbę graczy, co podczas zeszłorocznych beta-testów, ale niewątpliwie każda dodatkowa osoba może pomóc w oszlifowaniu tego mocno zarysowanego diamentu, jakim jest XDefiant. Warto mieć tu jednak na uwadze, że są to wciąż jedynie testy, które mają na celu sprawdzenie wytrzymałości serwerów, toteż nie należy oczekiwać płynnej i całkowicie pozbawionej błędów rozgrywki.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów186

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze