1
2.04.2024, 09:00Lektura na 1 minutę

XDefiant znów opóźniony. Który to już raz?

Kolejny raz Ubisoft przesuwa premierę XDefianta, jednak mało kogo to interesuje. Zdaje się, że zainteresowanie grą umarło.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Za każdym razem, gdy wspomina się w internecie o „Call of Duty od Ubisoftu”, to można usłyszeć albo o przesunięciu premiery, albo o problemach produkcyjnych gry. I wiecie co? Nie zaskoczę was. XDefiant kolejny raz został opóźniony.

Jest jednak pewien progres w komunikatach Ubisoftu. Twórcy przestali zobowiązywać się do jakiejkolwiek daty. Co w takim razie będzie teraz z produkcją? Ubisoft San Francisco aktualnie pracuje nad dalszym usprawnianiem gry, która cały czas wymaga poprawek. W najbliższym czasie uruchomione zostaną 12-godzinne testy serwerów, aby przetestować ich wydajność pod obciążeniem. Dopiero po ich zakończeniu i uzbieraniu informacji od graczy będzie można dyskutować o jakimkolwiek orientacyjnym terminie premiery.

Komentarze pod komunikatem zespołu XDefianta idealnie pokazują zrezygnowanie graczy. Większość odpowiedzi jest mocno prześmiewczych i powątpiewa w jakąkolwiek premierę. Czy będziemy mieli kiedykolwiek okazję zagrać w finalną wersję tego tytułu? Jeżeli nawet insiderzy nie potrafili odpowiedzieć na to pytanie, to tym bardziej ja nie będę mógł sprostać temu zadaniu.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów381

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze