1
18.06.2024, 11:30Lektura na 2 minuty

Wonder Woman: Wyciekły szczegóły na temat powstającej gry

Przecieki zostały jednak bardzo szybko usunięte.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Minęły ponad dwa lata od pierwszej zapowiedzi gry z najpopularniejszą bohaterką DC, za którą odpowiadają twórcy Middle-earth: Shadow of Mordor. Pocieszające było zapewnienie, że będzie to tytuł dla pojedynczego gracza, a nie gra-usługa, co mocno nie sprawdziło się w przypadku Suicide Squad: Kill the Justice League. Wiemy również, że WB Games Montreal wspomaga Monolith w produkcji Wonder Woman. 

Tymczasem jeden z użytkowników Reddita udostępnił koncepcyjne arty, ale szybko zostały one usunięte z Imgura, X (dawniej Twittera) i reszty serwisów społecznościowych. Przeciek miał związek ze słynnym systemem Nemesis, znanym z gier osadzonych w świecie Władcy Pierścieni. Przypomnijmy, że Warner Bros. opatentował wspomnianą mechanikę do 2035 roku. Poniżej streszczamy, co znajdowało się w przeciekach, ale czytacie na własną odpowiedzialność! 

Akcja gry ma dziać się na Themyscirze, domu Wonder Woman, do którego słynna bohaterka powraca, aby walczyć z potężną czarodziejką Circe oraz jej armią. Przy okazji protagonistka ma naprawić relację ze swoją matką, Hippolytą. Do dyspozycji graczy w trakcie walki ma być słynne lasso oraz system walki oparty na kombinacjach rodem z serii Arkham. Tak jak wspominaliśmy wyżej, pojawi się system Nemesis, dzięki czemu wrogowie zapamiętają nasze decyzje i wygrane (lub przegrane) pojedynki. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów532

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze