1
31.01.2024, 19:33Lektura na 1 minutę
Wideo

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 na długim gameplayu. Ciosy karate ćwiczyłem z bratem

Paradox Interactive ma dziś dla was coś więcej niż krótkie zwiastuny. To nie tyle maskarada, co masakra.

W sieci pojawił się półgodzinny materiał poświęcony sequelowi klasyka sprzed 20 lat. Przyjdzie tu wam zapoznać się z odrobiną eksploracji, posłuchać paru dialogów, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że główną rolę gra tu istne gradobicie i nawałnica pięści.

Już w szóstej minucie (dokładnie 6:28) możecie zaobserwować akcje rodem z „JoJo’s Bizzare Adventure”, a „Wściekłe pięści” Bruce’a Lee to przy tym dziecinna igraszka. Posypie się kilka głów, a później nasz bohater spuszcza łomot armii manekinów ponownie wypłacając im solidne „oraoraora!” (10:06).

Jeśli nie lubicie spoilerów, to możecie pominąć kolejny, odpowiednio oznaczony fragment. Miło, że wzięto to pod uwagę. Drugą połowę audycji stanowi dyskusja na temat gry ubarwiona przebitkami gameplayu. Z jakim odbiorem spotkał się ten materiał? Mój youtube’owy plugin sugeruje, że zdania widzów są mocno podzielone, bo aż połowa łapek wyraża pewną dezaprobatę.

Do premiery teoretycznie mamy jeszcze niecały rok, bowiem The Chinese Room zapowiada, iż gra pojawi się pod koniec 2024. Do tego czasu przekonamy się, czy uda się poprawić odbiór tej od lat rodzonej w bólach produkcji.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze