11.04.2024, 11:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Vampire Survivors dostanie DLC inspirowane Contrą. Trafi też na PlayStation

Vampire Survivors zadebiutuje na konsolach Sony i 9 maja dostanie DLC inspirowane kultową Contrą.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Studio Poncle podczas pokazu Triple-i podzieliło się informacjami na temat nowego DLC do Vampire Survivors, które będzie crossoverem z kultową Contrą. Sami przyznacie, że to połączenie wydaje się nietypowe – wampiryczny roguelike charakteryzuje gotycki klimat zbliżony do Castlevanii, a klasyk Konami słynie z inspirowanego kinem akcji lat 80. futurystycznego settingu. Ale to nie pierwszy raz kiedy twórcy zaskakują nas szalonymi pomysłami – w marcu zadebiutował dodatek, w którym trafiamy do kosmicznej krainy granicznej”. Vampire Survivors połączy siły z Contrą już 9 maja.

Na tym zapowiadane nowości się nie kończą – produkcja studia Poncle, do tej pory dostępna wyłącznie na PC, Xboksach, Switchu oraz urządzeniach mobilnych, w końcu trafi również na konsole Sony (PS4 i PS5). Data premiery jest jeszcze nieznana, ale wszystkim posiadaczom PlayStation, którzy nie grali w roguelike’a, zalecamy nadrobienie zaległości w przyszłości – Vampire Survivors wciąga jak cholera


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów281

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze