1
1.03.2024, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Vampire Survivors dostało kosmiczną aktualizację

Poncle wydało aktualizację do Vampire Survivors, w której trafimy do „kosmicznej krainy granicznej”…


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Aktualizacja Space 54 wprowadza nowy, dodatkowy etap o tej samej nazwie – oficjalnie opisywany jako „kosmiczna kraina na granicy pomiędzy tą płaszczyzną istnienia a złowrogim trzecim wymiarem”. Oprócz tego do gry zawitają dwie nowe postaci, cztery bronie, nowy relikt i siedem dodatkowych achievementów. 

Twórcy podkreślają, że w dalszym ciągu trwają prace nad co-opem i wprowadzeniem do gry funkcji cross-save. Tę drugą można przetestować w ramach publicznej bety dostępnej na Steamie i Androidzie. 


Prace techniczne idą dobrze, ale jest jeszcze za wcześnie, aby podać więcej szczegółów. Prosimy o przesłanie nam wszelkich opinii na temat wprowadzanych do gry trybów i funkcji. Cross-save to bardzo delikatna kwestia, ponieważ mówimy o zapisywaniu danych. Skorzystamy z każdej pomocy, aby upewnić się, że funkcja działa solidnie. 


Poncle

Wszystko wskazuje na to, że twórcy Vampire Survivors są wielkimi fanami serii Final Fantasy. Żeby uczcić premierę Final Fantasy 7 Rebirth, Poncle wypuściło specjalny zwiastun swojej gry, który nawiązuje do estetyki tytułów z pierwszego PlayStation. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze