12
23.04.2024, 13:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Stellar Blade: Genialnie animowane ataki na najnowszym zwiastunie

Sony opublikowało równie genialny, co krótki zwiastun Stellar Blade’a.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Premiera Stellar Blade’a zbliża się wielkimi krokami, a Sony bombarduje nas kolejnymi materiałami promocyjnymi. W bezkompromisowym zwiastunie koreańskiej produkcji zobaczyć możemy tzw. Burst Skills będące bardzo, ale to bardzo efektownymi atakami specjalnymi w wykonaniu Eve. Nie przesadzę zbytnio, jeśli napiszę, że zaprezentowane animacje wyglądają rewelacyjnie – debiutancka gra studia Shift Up może być prawdziwą ucztą dla fanów oldschoolowych slasherów w stylu Devil May Cry czy Bayonetty.

Wyładowania elektryczne, fontanny iskier oraz ostrza przecinające ekran w rytm agresywnego soundtracku z pewnością nie ułatwią nam oczekiwania na premierę tytułu ekskluzywnego Sony. Twórcy wiedzą jak podlizać się nerdom – Stellar Blade ukaże się na całym świecie w nieocenzurowanej wersji, zaoferuje graczom wybór spośród trzech trybów graficznych oraz pokaże środkowy palec chciwym korporacjom lubującym się w antykonsumenckich mikropłatnościach. 

Wygląda na to, że wszystkie bolączki współczesnego gamingu zdają się nie dotyczyć koreańskiego slashera, co zdecydowanie przekłada się na zainteresowanie grą – demo produkcji bije rekordy popularności i wprowadza w kompleksy nawet wersję demonstracyjną remake’u kultowego Final Fantasy VII. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że Sony jest zainteresowane wykupieniem studia Shift Up.

Stellar Blade zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5 już 26 kwietnia.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów282

Obserwujących2
Stellar Blade
Ocena redakcji
8
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS5
Gatunek
RPG/akcja
Producent
-
Stellar Blade

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze